Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

AEROPLAN

aEROPLAN, KOMPANI AJRORE

Kerko cmim bilete duke  kontaktuar  me e-mail te      Contakt Me

 

 Informacion me i hollesishem kliko   me poshte:


Tirana International Airport


Tirane (TIA) - Stamboll ( IST) me  kompanine  TK  , PC  dhe  Air Albania

 

Tirane (TIA) - Belgrade ( BEG )  me  Kompanine   JU


Tirane (TIA) - Londer ( LGW )  , me kompanine  BA

                                     

Tirane (TIA) - Milano ( MXP) me BV  

 

Tirane (TIA) - PISA (PSA)   me kompanine   BV


Tirane (TIA) - Vjene ( VIE)   , me kompanine  OS

                         

Tirane (TIA) -  Athine (ATH)  ,me  kompanine  A3 

 

Tirane (TIA) - Rome (FCO)   Me kompanine  AZ  dhe   BV

 

Tirane (TIA) - Venecia ( VCE )  me  Kompanine   BV 


Tirane (TIA) - Ancona ( AOI )  me  Kompanine   BV 


Tirane (TIA) - Bari ( BRI )  me  Kompanine   BV


Tirane (TIA) - Bergamo ( BGY )  me  Kompanine   BV


Tirane (TIA) - Bologna ( BLQ )  me  Kompanine   BV 


Tirane (TIA) - Verona ( VRN )  me  Kompanine   BV 


Tirane (TIA) - Florence ( FLR )  me  Kompanine   BV 


Tirane (TIA) - Genoa ( GOA )  me  Kompanine   BV 


Tirane (TIA) - Perugia ( PEG )  me  Kompanine   BV 


Tirane (TIA) - Rimini ( RMI )  me  Kompanine   BV 


Tirane (TIA) - Treviso ( TSF )  me  Kompanine   BV 


Tirane (TIA) - Turin ( TRN )  me  Kompanine   BVFluturime  direkte me  kompanine WIZZ AIR  nga  Tirana  drejt :
==================

Austri

Vjenë - VIE

Belgjikë

Bruksel Charleroi - CRL

Francë

Basel-Mulhouse-Freiburg  - MLH
Paris Beauvais - BVA

Gjermani

Berlin Schoenefeld - SXF
Dortmund DTM Frankfurt Hahn-  HHN
Hamburg - HAM
Karlsruhe/Baden-Baden-  FKB
Memmingen/Mynih Perëndim - FMM

Greqi

Heraklion (Kretë)-  HER
Rhodes -  RHO

Holandë

Eindhoven -  EIN

Hungari

Budapest -  BUD

Itali

Venecie - VCE
Bari -  BRI
Bolonja -  BLQ
Katania (Siçili) -  CTA
Milano Bergamo -  BGY
Milano Malpensa -  MXP
Piza (Toskania) -  PSA
Torino -  TRN
Venecia Treviso -  TSF
Verona  - VRN

Mbretëria e Bashkuar

Londër Luton  - LTN

Republika Çeke

Pragë -    PRG


Fluturime direkte   me   ALBAWINGS  nga   Tirana  drejt :

 • GERMANY
  • Frankfurt - Intl Airport - FRA


 • ITATLI
  • Ancona - Falconara Airport - AOI

  • Bari - Palese Airport - BRI

  • Bergamo - Orio Al Serio Airport - BGY

  • Bologna - Guglielmo Marconi Airport - BLQ

  • Firenze - Peretola Airport - FLR

  • Genova - Cristoforo Colombo Airport - GOA

  • Milano - Malpensa Airport - MXP

  • Perugia - S. Francesco D'assisi Airport - PEG

  • Pisa - Galileo Galilei Airport - PSA

  • Rimini - Miramare Airport - RMI

  • Roma - Fiumicino Airport - FCO

  • Torino - Caselle Airport - TRN

  • Venice - Marco Polo Airport - VCE

  • Verona - Villafranca Airport - VRN

.