Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Fame Residence 5* - Kemer

Oferte : Zbritje  -25% për Rezervime të Hershme deri 31 Mars

Fame Residence 5* - Kemer

 

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2002 dhe rinovuar në vitin 2009, shtrihet në një Sipërfaqe prej 8.000 m². Hoteli ndodhet në Qendër të Kemerit, në Bregdet, vetëm 50km larg nga Aeroporti i Antalyas. Hoteli përbëhet nga një Ndërtesë nje 4 kateshe dhe disponon 202 Dhoma standarte, 32 Dhoma Familjare, 10 Suita dhe 2 Dhoma për Paraplegjikët.

 

Dhomat janë të pajisura me:

- Ajër të Kondicionuar

- TV me kanale satelitore

- Telefon

- Kasafortë (me pagesë)

- Minibar

- Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh

- Ballkon

- Shërbim pastrimi

 

Brenda Hotelit:

- 1 Restorant Kryesor, Restorant A La Carte (guzhinë: Turke, Kineze, Italiane)

- 5 Bar-e

- Disko

- Pishinë të jashtme, Pishinë të brendshme dhe Pishinë për Fëmijë

- Miniclub

- SPA, Banjo Turke, Sauna, Masazhe dhe Jacuzzi

- Shërbim Lavanderie, Internet në Holl, Berber.

Aktivitete: Animacione,  Gjimnastikë, Vollejboll, Basketboll, Sporte Ujore Darts, Ping Pong, Darts, etj.

 

Më Shume Detaje: Koncepti FAME STYLE All Inclusive” përfshin:

- Mëngjezin, Drekën dhe Darkën bufe.

- Pije alkolike dhe joalkolike te vendit

- Çaj, Kafe dhe Embëlsira pasditeve.

- Shezlone dhe Cadrat ne Pishinë dhe Plazh

 

Hoteli ofron gjithashtu:

- Animacione

- Banjo turek

- Sauna

- Masazhe

- Ping Pong

- Gjimnastikë

- Darts

- Çadra, shezlongë, dyshekë dhe peshqira në plazh dhe në pishinë (me pagesë)

.

Fame Residence 5* - Kemer

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhome Ekonomike (Max: 3 Rritur)                                     Tarifa

nga 10/06/2018 në 07/07/2018                                               € 144.00

nga 08/07/2018 në 25/08/2018                                              € 175.20

nga 26/08/2018 në 15/09/2018                                              € 144.00

nga 16/09/2018 në 30/09/2018                                              € 122.40


» Dhomë Standarte (Max: 3 Rritur)                                      Tarifa

nga 10/06/2018 në 07/07/2018                                               € 148.80

nga 08/07/2018 në 25/08/2018                                              € 180.00

nga 26/08/2018 në 15/09/2018                                              € 148.80

nga 16/09/2018 në 30/09/2018                                              € 127.20


» Dhomë Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Femije)             Tarifa

nga 10/06/2018 në 07/07/2018                                               € 118.32

nga 08/07/2018 në 25/08/2018                                              € 143.28

nga 26/08/2018 në 15/09/2018                                              € 118.32

nga 16/09/2018 në 30/09/2018                                              € 101.04


» Dhomë Standarte Pamje Pjeserisht nga Deti

(Max: 3 Rritur)                                                                         Tarifa

nga 10/06/2018 në 07/07/2018                                               € 158.40

nga 08/07/2018 në 25/08/2018                                              € 189.60

nga 26/08/2018 në 15/09/2018                                              € 158.40

nga 16/09/2018 në 30/09/2018                                              € 136.80


» Dhomë Familjare ROH (Max 3 Rritur + 1 Fëmijë)               Tarifa

nga 10/06/2018 në 07/07/2018                                               € 237.60

nga 08/07/2018 në 25/08/2018                                              € 284.40

nga 26/08/2018 në 15/09/2018                                              € 237.60

nga 16/09/2018 në 30/09/2018                                              € 205.20


» Dhomë Familjare Superiore ROH (Max 4 Rritur)               Tarifa

nga 10/06/2018 në 07/07/2018                                               € 276.60

nga 08/07/2018 në 25/08/2018                                              € 331.20

nga 26/08/2018 në 15/09/2018                                              € 276.60

nga 16/09/2018 në 30/09/2018                                              € 238.80

 

Çmimet për dhomë, akomodimi fame style all inclusive

.