Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Delphin Palace 5* - Lara Kundu

.
OFERTE :   Zbritje  -30% për Rezervime të Hershme deri 28 Shkurt
Lara - Kundu

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2005, shtrihet në një Sipërfaqje prej 40.000 m² dhe ndodhet në Bregdet, 10 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 15 km larg nga Qendra e Qytetit. Hoteli disponon 487 Dhoma Standarte, 40 Dhoma Familjare dhe 24 Dhoma ekskluzive.

Dhomat janë te standartit deluxe dhe të pajisura me:
- TV
- Telefon
- Minibar (pije të lehta, birrë, çokollata dhe fruta të thata)
- WI-Fi
- Dush dhe Tharëse Flokësh
- Ballkon dhe Shërbim në dhomë
- Kasaforte 

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm,7 Restorante A la Carte (Ottoman, Blue Fish, Dolce Vita, Restorant Meksikan, Restorant Kinez dhe Japonez,)
- 12 Bar-e 
- Akuapark, Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë
- Fushe Tenisi, Fushë Volejbolli, Fushë Basketbolli dhe Fushë Futbolli
- Plazh
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Jakuzi
- Baby Sitter
- Disko
- Amfiteatër
- Miniclub
- Librari
- Parukeri
- Shopping Center, Internet në Lobby, Shkëmbim Valute, Makina me qera, Kinema, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" përfshin:
- Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe
- Restorant A la Carte (1 herë në javë - me rezervim)
- Të gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike te vendit dhe si dhe disa të importit
- Çaj, Kafe dhe Elmbësira pasditeve
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Water Polo
- Gjimnastikë
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Jakuzzi
- Ping Pong
- Volejboll
- Basketboll
- Lojë me letra
- Kinema
- Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
- Dyshekë në plazh dhe pishinë
- Transport falas ne Alanya, Side, Manavgat
- Peshqirë në plazh

Për fëmijë
-Mini Club
-Mini Disco
-Mini Kinema
-Vend i vecantë në restorant
.
Delphin Palace lara kundu
.
.

Delphin Palace 5* - Lara Kundu

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)                                   Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                           € 256.80

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                            € 292.80

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                            € 319.20

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                           € 292.80

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                            € 256.80


» Dhomë Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë)                           Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                           € 192.00

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                            € 219.00

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                            € 238.80

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                           € 219.00

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                            € 192.00


» Dhomë Standarte Pamje Pjesërisht nga Deti

 (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)                                                                     Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                           € 261.60

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                            € 297.60

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                            € 324.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                           € 297.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                            € 261.60


» Dhomë Standarte Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)         Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                           € 276.00

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                            € 312.00

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                            € 338.40

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                           € 312.00

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                            € 276.00


» Dhomë Familjare (Max: 4 Rritur + 1 Fëmijë)                                     Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                           € 484.32

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                            € 550.92

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                            € 599.76

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                           € 550.92

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                            € 484.32

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.
.