Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Delphin Imperial  5* - Lara Kundu

.
OFERTE :   Zbritje  -30% për Rezervime të Hershme deri 28 Shkurt
Lara - Kundu

Hoteli -5 yje është inaguruar në vitin 2012, shtrihet në një Sipërfaqe prej 54.000m2, ndodhet 20 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe vetëm 15 km larg nga Qendra e Qytetit të Antalyas. Hoteli përbëhet nga një Ndërtesë 9-katëshe dhe disponon 650 Dhoma në Total:459 Dhoma Superiore, 38 Dhoma Familjare, 14 Junior Suite, etj.

Dhomat janë të pajisura me:

  • -Ajër i Kondicionuar
  • -Kasafortë
  • -TV
  • -Telefon
  • -Minibar (Pije të lehta, Birrë, Çokollata dhe Fruta të thata)
  • -Dush dhe Tharëse Flokësh
  • -Shërbim Dhome në 24 orë
  • -Shportë me Fruta ditën e mbërritjes në Hotel
  • -Shërbim pastrimi,
  • -Ballkon

 

Brenda Kompleksit të Hotelit: Restorant kryesor, 8 Restorante a la carte (Turk, Peshku, Italian, Internacional, Grek, Francez, Lindja e largët, Gatime Zgare), 4 Bar-e, 3 Pishina të hapura, 1 Pishinë e mbyllur, 4 Rrëshkitëse, Pishinë për Fëmijë, 1 Rrëshkitëse për Fëmijë, Miniclub, Aquapark, Minidisko, Kënd Lojërash, Kinema, Sallë Koferencash, Dyqane të ndryshme, Internet Kafe, Shopping Center, Berber, Shërbime Lavanderie. Aktivitete të ndryshme: Animacione, Musik live, Aerobi, Gjimnastikë, Tenis, Bowling, Ping Pong, Vollejboll, Sporte Ujore, Darts, Banjo turke, Sauna, Masazhe(me pagesë), Jacuzzi, etj.


Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" përfshin:
- Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe
- Pije alkolike dhe joalkolike të vendit dhe disa pije të importit
- Restorant a la carte (1 herë gjatë qëndrimit – me rezervim)
- Kafe, Çaj dhe Embëlsira pasditeve
- Animacione
- Musik live
- Gjimnastikë
- Aerobi
- Ping Pong
- Darts
- Vollejboll
- Çadrat, dyshekët dhe shezlongët në plazh dhe në pishinë.
.
Delphin Imperial lara kundu
.

Delphin Imperial 5* - Lara Kundu

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Superior me Pamje nga Toka (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)         Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                                  € 314.40

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                                   € 345.60

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                                   € 376.80

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                  € 345.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                   € 314.40


» Dhomë Superior Teke me Pamje nga Toka (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë)   Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                                  € 235.20

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                                   € 258.60

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                                   € 282.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                  € 258.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                   € 235.20


» Dhomë Superior Pamje pjesërisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                                  € 324.00

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                                   € 355.20

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                                   € 386.40

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                  € 355.20

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                   € 324.00


» Suite Junior me pamje Pjeserisht nga Deri (Max: 2 Rritur )                     Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                                  € 484.80

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                                   € 531.60

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                                   € 578.40

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                  € 531.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                   € 484.80


» Dhome Lagoon (Max: 3 Rritur)                                                                    Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                                  € 516.96

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                                   € 566.88

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                                   € 616.80

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                  € 567.00

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                   € 516.96


» Dhomë Familjare me Pamje Pjersisht nga Deti (Max: 4 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                                  € 599.76

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                                   € 657.48

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                                   € 715.20

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                  € 657.48

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                   € 599.76

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.
.