Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Delphin Diva Premiere 5* - Lara Kundu

.
OFERTE :   Zbritje  -30% për Rezervime të Hershme deri 28 Shkurt
Lara - Kundu

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2004 dhe rinovuar në vitin 2009, shtrihet në një Sipërfaqe prej 24.000m2 dhe ndodhet në Bregdet, 15 km larg nga Qendra e Qytetit të Antalyas dhe 10 km larg nga Aeroporti. Hoteli disponon 395 Dhoma në tota: 376 Dhoma Standarte, 2 Dhoma për Paraplegjikët, 11 Dhoma familjare, 1 dhomë Rozë per muaj mjalti, 1 Suitë mbretërore dhe 1 Suitë presidenciale.

Dhomat janë te standartit deluxe dhe të pajisura me:
- TV
- Telefon
- Wi-Fi
- Minibar (ujë, Pije të lehta, Birrë, Çokollata dhe fruta të thata)
- Kasafortë dixhitale
- Ajër i kondicionuar
- Ballkon
- Muzikë
- Dush/Vaskë  
- Tharëse Flokësh

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm, Restorante a la carte (Otoman, Italian, Meksikan, Francez, Kinez dhe Japonez),
- Fushë Tenisi, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli, Fushë Futbolli
- Klub Nate
- Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë dhe Akuapark
- Plazh,
- Fitness,
- Sauna, Banjo Turke, Jakuzi, Disko, Amfiteatër, Miniclub, Librari, Parukeri, Shopping Center, Qendër Estetike, Parukeri, Internet në Lobby, Shkëmbim Valute, Taksi, Kinema, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" përfshin:
- Mëngjesin, Drekën dhe Darkën (bufe e hapur)
- Restorante a la carte (1 herë në javë- me reservim)
- Pije alkolike dhe joalkolike të vendit si dhe disa pije të importit
- Akullore, pasta etj në Bari-n e pishinë
- Aerobi
- Water Polo
- Gjimnastikë
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Jakuzzi
- Ping Pong
- Volejboll
- Basketboll
- Lojë me letra
- Disko
- Kinema
- Internet ne Lobby Bar.
- Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
- Dyshekë në plazh dhe pishinë
- Shërbim në dhomë 24:00 – 06:00
- Peshqirë në plazh dhe pishinë
.
Delphin diva premier lara kundu
.

Delphin Diva Premiere 5* - Lara Kundu

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standard me pamje nga toka (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)        Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                                € 254.40

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                                 € 290.40

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                                 € 316.80

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                € 290.40

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                 € 254.40


» Dhomë Standard me pamje nga toka teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                                € 190.20

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                                 € 217.20

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                                 € 237.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                € 217.20

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                 € 190.20


» Dhomë Standard Pamje Pjesërisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                                € 259.20

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                                 € 295.20

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                                 € 321.60

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                € 295.20

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                 € 259.20


» Dhomë Standard Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)               Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                                € 273.60

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                                 € 309.60

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                                 € 336.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                € 309.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                 € 273.60


» Dhomë Familjare Duplex (Max: 4 Rritur + 1 Fëmijë)                            Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                                € 479.88

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                                 € 546.48

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                                 € 595.32

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                                € 546.48

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                                 € 479.88

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.
.