Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Delphin Botanik Platinum 5* - Alanya

.
.
OFERTE :  Zbritje -30% për Rezervime të Hershme deri 28 Shkurt

Delphin Botanik Platinum 5* - Alanya

 

Hoteli - 5 yje luksoz, hoteli më i ri i zinxhirëve hotelier "Delphin" (Hapet në prill të 2014) ka një pozicion të favorshëm mes palmave dhe kopshteve të mahnitshëm. Vendodhja e tij është 90 km larg nga aeroporti i Antalyas dhe 32 km larg nga Qyteti antik i Sides. Ky resort fantastik përbëhet prej 6 kate, 453 dhoma dhe 4 ashensore panoramik nga 6 ashensore në total. Ndër 453 dhoma, 255 jane standarte (31 m2) dhe 198 janë dhoma Familjare (43 m2).

 

Në dhoma do të gjeni:

- Sistem qëndror kondicionimi

- TV me kanale satelitore

- Mini Bar

- Kasafortë digitale

- Tharëse flokësh

- Ballkon

 

Në ambjentet e resortit do të gjeni:

- 1 Restorant Kryesor Bufe dhe 5 Restorante A La Carte; Mexico (Meksikan), Vivaldi (Italian), Taverna (Grek), Francez dhe Lindjes së largët.

- 9 Bar-e të ndryshme ndër të cilat vitamin bar (jo alkolik), snack bar, beach bar, waffel bar, etj.

- Banjo Turke, Sauna dhe qendër fitnesi

- Pishinë të jashtme dhe të brendshme, Pishinë për të rritur dhe Pishinë për fëmijë, Aquapark

- Animacion për fëmijë, mini-club (4-12 vjeç) dhe park lojrash

- Wireless

- Tenis, ping pong, volejboll në plazh, canoe, etj.

 

Më Shume Detaje: Të përfshira në "High Class All Inclusive":

- Bufe e hapur mengjesi, dreka dhe darka (Restoranti Kryesor)

- Snack mesnate

- Pije alkolike dhe jo-alkolike vendase, lengje frutash të freskëta

- Birrë, ujë, kikirikë në minibar (furnizim ditor)

- Kasafortë elektronike në dhomë

- Banjo Turke, Sauna, qendër fitnesi

- Tenis, Ping pong, volejboll në plazh, lojë me shigjeta, kanoe, windsurf (me certifikatë)

- Aerobi, polo ujor, gjimanstikë në ujë, step

- Aquapark

- Luna Park

- Animacion Ditor

- Akullore, kafe, kek (Snack bar dhe Bar-i i pishinës)

- WiFi

- Çadra, peshqirë dhe shezlongje (me depozit)

Hoteli ndodhet 90 km larg Aeroportit të Antalyas dhe 32km km larg Qytetit të Alanyas.

.
.

Delphin Botanik Platinum 5* - Alanya

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart me pamje nga Toka (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)    Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                            € 201.60

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                             € 220.80

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                              € 244.80

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                             € 220.80

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                              € 201.60


» Dhome Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë)                            Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                             € 150.60

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                              € 165.00

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                              € 183.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                             € 165.00

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                              € 150.60


» Dhomë Standart Pamje Pjesërisht nga Deti

(Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)                                                                      Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                             € 206.40

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                              € 225.60

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                              € 249.60

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                             € 225.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                              € 206.40


» Dhomë Standart me pamje nga deti (Max 3 Rritur + 1 Fëmijë)      Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                             € 216.00

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                              € 235.20

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                              € 259.20

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                             € 235.20

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                              € 216.00


» Dhomë Familjare (Max: 4 Rritur)                                                       Tarifa

nga 21/05/2018 në 05/06/2018                                                             € 361.80

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                                              € 395.40

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                                              € 437.40

nga 26/08/2018 në 22/09/2018                                                             € 395.40

nga 23/09/2018 në 07/10/2018                                                              € 361.80

 

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive

.
.