Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Delphin Botanik 5* - Alanya

.
.
Oferte : Zbritje -30% për Rezervime të Hershme deri 28 Shkurt

Delphin Botanik 5* - Alanya

 

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 1988 dhe rikonstruktuar në vitin 2009, shtrihet në një Sipërfaqje prej 90.000 m², ndhodhet në Bregdet, 90 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 32 km larg nga Qyteti i Alanyas. Hoteli prezantohet si një kopësht botanik i madh me më shumë se tre mijë lloje të ndryshme bimësh. Hoteli disponon 563 Dhoma Standarte, 26 Dhoma Familjare dhe 28 Dhoma të ndërlidhura.


Dhomat janë të pajisura me:

     -TV

    -Telefon

    -Minibar (ujë, pije freskuese, birrë, çokollata, etj)

    -Kasafortë (me pagesë)

    -Ajër i kondicionuar

    -Dush/Vaskë

    -Tharëse Flokësh

    -Ballkon

    -Shërbim pastrimi

 

Brenda Kompleksit të Hotelit: 1 Restorant i Jashtëm, 1 Restorant i brendshëm, 1 Restorant Vegjetarian, 6 Restorante a la carte (Turk, Italian, Peshku, Kinez dhe Japonez), 9 Bare si p.sh: Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë,Kënd lojërash për Fëmijë, Miniclub, Babysitting, 4 Rrëshkitëse, Luna Park, Aquapark, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzi, Disko, Amfiteatër, Miniclub, Fushë Tenisi, Fushë Futbolli, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli, SPA, Librari, Qendër Estetike, Parukeri, Shopping Center, Shkëmbim Valute, Internet në Lobby, Makina me qera, Kinema, Luna Park, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:

 

Koncepti "All Inclusive" përfshin:

- Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe

- Pije alkolike dhe joalkolike të vendit

- Çaj, Kafe dhe Embëlsira pasditeve

- 6 Restorante A La Carte.

 

Hoteli ofron gjithashtu:

- Animacion

- Musik live

- Aquapark

- Aerobi

- Gjimnastikë

- Sauna

- Banjo Turke

- Fitness Center

- Jakuzzi

- Ping Pong

- Volejboll

- Basketboll

- Lojë me letra

- Luna Park

- Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë

- Dyshekë në plazh dhe pishinë

- Peshqirë në plazh dhe pishinë

 

Per femije:

-Mini Club

-Buffe e vecante

-Kinema

 

Hoteli ndodhet 90 km larg Aeroportit të Antalyas dhe 32km km larg Qytetit të Alanyas.

.
.

Delphin Botanik 5* - Alanya

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Ekonomike (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)               Tarifa

nga 25/05/2018 në 05/06/2018                                         € 194.40

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                           € 213.60

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                           € 237.60

nga 26/08/2018 në 30/09/2018                                          € 213.60


» Dhomë Standarte (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)                  Tarifa

nga 25/05/2018 në 05/06/2018                                          € 199.20

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                            € 218.40

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                            € 242.40

nga 26/08/2018 në 30/09/2018                                           € 218.40


» Dhomë Standarte teke (Max 1 Rritur + 1 Fëmijë)           Tarifa

nga 25/05/2018 në 05/06/2018                                          € 148.80

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                            € 163.20

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                            € 181.20

nga 26/08/2018 në 30/09/2018                                           € 163.20


» Dhomë Familjare (Max: 5 Rritur)                                    Tarifa

nga 25/05/2018 në 05/06/2018                                           € 349.20

nga 06/06/2018 në 11/07/2018                                            € 382.80

nga 12/07/2018 në 25/08/2018                                            € 424.80

nga 26/08/2018 në 30/09/2018                                           € 382.80

 

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive

.
.