Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Dardhe – Voskopoje 3 Dite  nga 80€

Dardhe – Voskopoje 3 Dite 80€

Vizitohen : Dardhe - Voskopoje - Korce
 • ►Janar  01, 02, 08, 15 ,22, 29 .
 • ►Shkurt 05, 12, 19, 26 .
 • ►Mars 05

 • ► Hotel Cavalioti €80 ( Voskopoje )
 • ► Hotel Kocibelli €95 ( Korce )
Programi:

► Dita e pare:
Nisja nga Tirana ora 08:00 te mengjesit .Ndalese gjate rruges per pushim, kafe dhe foto .Vazhdimi i udhetimit ne Drilon & Tushemisht . Vizite ne bustin e Teta Ollges . Mberritja rreth ores 14:00 ne Voskopoje. .Konsumimi i drekes ne menyre individuale . Pas drekes fillojne vizitat, njohja me historine e fshatit, ecje neper rruget e gurta, Njohja e zones dhe vizite ne vendet me pikante si Manastiri i Shen Prodhomit dhe kishave, ecje ne kodrat dhe natyren fantastike qe ofrohet. Akomodimi ne hotel. Animacione lojra sipas deshires ne shoqerine e guidave tona.Darka ne restorantin e hotelit  .


► Dita e dyte:
Dita fillon ndryshe ne ajrin e paster dhe peizashin e mrekullueshem. Mengjesi ne hotel.Nisja per ne fshatin turistik te Dardhes. Qendrim ne Dardhe per  shijimin e natyres se bardhe deri ne dreke.Me pas kthehemi per vizite ne qytetin e serenatave, shetitje ne pedonalen e famshme, mesonjtorja e pare shqipe, katedralja .Akomodimi  ne hotel . Konsumimi i darkes .


► Dita e trete:
Konsumimi i mengjesit .Vizite ne qytetin e Korces .Me pas ndalese per kafe ne qytetin e Pogradecit dhe nisemi per udhetimin ne kthim ne Tirane . .Mberritje ne mbremje .

Fundi i sherbimit tone.

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,


SHENIM : 

VAJTJA NE DARDHE VARET NGA , KUSHTET ATMOSFERIKE , TRAFIKU I RENDUAR DHE LEJE KALIMI NGA AUTORITETET VENDASE  TE QARKULLIMIT RRUGOR .


Kliko ketu Dardhe 1 ditore

Kliko ketu Voskopoje 1 ditore

Kliko ketu Korce Voskopoje  Drilon 2 ditore

Kliko ketu Viti I Ri ne Voskopoje Korce


80 €
Ne cmim perfshihet
 • *Akomodimi 2 nete ne hotelet perkates.
 • *Transporti me automjet komod
 • *Mengjesi + Darka
 • *Shoqerues Shqiptare

 • Ne cmim nuk perfshihet
 • *Pajisjet e skive
 • *Drekat
 • *Gjithcka qe nuk eshte permendur ne rubriken "Ne Cmime Perfshihet"

 • POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-5.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
  • 6-11.99 VJEC PERFITON 35 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR


  SHENIM

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► Për realizimin e ketij udhëtimi numri minimal i pjesëmarrësve është 20 (njëzet)
  ► Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 3 ditë para.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ► AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE.

  .
  .
  .
  Dardhe  korce  - 3  dite
   
   
  Çmimet e dhomave                                         
   »  Dardhe-Korçe,
  3 dite
   TARIFA
  Dhomë Standart (Max: 2 Rritur)
  ►Janar  01, 02, 08, 15 ,22, 29 .
 • ►Shkurt 05, 12, 19, 26 .
 • ►Mars 05
 •   80 €
   Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe       
  .
   
  .
  .