Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Danai Beach Resort & Villas 5*   - Halkidiki

Danai Beach Resort & Villas 5*   - Halkidiki

 

DANAI BEACH RESORT & VILLAS me 5 yje anëtar i "The leading hotels of the World" është i vendosur mbi rërën e plazhit  Nikiti me pamje të mrekullueshme nga deti Egje. Dhoma luksoze, lule te freskëta, pishina dhe darka romantike  për të bërë qëndrimin tuaj të paharushëm. Qëndra wellnes përmban masazhe relaxuese, pishina si dhe trajtime bukurie. Gjithashtu ka fushë tenisi dhe sporte uji në dispozicjon.
Danai Resort ka hapur dyert per pushusit e saj në vitin 2009 dhe ka 60 dhoma ose villa. Ndodhet 50 km nga aeroporti Selanikut dhe tranferta bëhet me makinë private. Tranferta gjithashtu  me helikopter sipas kërkesës

 
Më Shume Detaje: Brënda resortit:

- Plazh private
- Wellnes Center
- Kids club
- Pishina
- Sporte uji
- Fushë tenisi
- Kater restorante
- Helth dhe Fitness Center
- Transfert me makin private ose helikopter

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Hoteli ne Harte

danai beach resort halkidiki
.

Danai Beach Resort & Villas-Halkidiki

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Junior Suite (Max : 2 Rritur)  Tarifa

nga 20/04/2019 në 31/05/2019

€ 445.51

nga 01/06/2019 në 30/06/2019

€ 483.46

nga 01/07/2019 në 31/08/2019

€ 592.25

nga 01/09/2019 në 30/09/2019

€ 483.46

nga 01/10/2019 në 10/10/2019

€ 445.51

» Junior Suite Delux (Max : 2 Rritur)  Tarifa

nga 20/04/2019 në 31/05/2019

€ 521.18

nga 01/06/2019 në 30/06/2019

€ 563.96

nga 01/07/2019 në 31/08/2019

€ 691.84

nga 01/09/2019 në 30/09/2019

€ 563.96

nga 01/10/2019 në 10/10/2019

€ 521.18

 

Çmimet për dhomë, akomodimi fjetje dhe mëngjes