Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Crystal Flora Beach 5* - Kemer

.
.
OFERTE : Zbritje  -25% për Rezervime të Hershme deri 28 Shkurt , 

Crystal Flora Beach 5* - Kemer

 

Hoteli Crystal Flora Beach- 5 yje është ndërtuar në vitin1997, rikonstruktuar në 2008 dhe ka një sipërfaqje prej 53.000 m². Ky hotel disponon 506 dhoma në total(423 dhoma standarte prej te cilave 6 jane dhoma për handikapatët , 10 dhoma no-smokers, 16 dhoma superiore , 59 dhoma familjare, 4 junior suita , 4 suita dhe 1 suitë mbreterore).

 

Dhomat  kane ballkon dhe  tarracë  .

    Ato janë te pajisura me

    -Tapet

    -Tharëse flokësh

    -Vaskë

    -Telefon (me pagesë)

    -Minibar

    -Tv

    -Ajër të kondicionuar

    -Kasafortë

 

Brenda kompleksit të Hotelit:

Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm,5 restorante al carta (meksikan, peshku, mediteran, far east dhe barbique) , Kafe turke, Akullore, Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Lobi bar, Disko, Pishinë per te rritur, Pishinë për fëmije , Akuapark dhe rrëshkitëse, Plazh, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi, Amfiteatër, Mini-club, Park lojrash për fëmijë, Bebisiter, Parukeri, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor ,Internet etj.

 

Më Shume Detaje: Koncepti " Ultimate All Inclusive" përfshin:

- Mëngjesi, dreka dhe darka bufe ne Restorantin Kryesor.

-5 restorante al carta (meksikan, peshku, mediteran, far east dhe barbique) me rezervim 1 herë

- Snack Bar

- Pijet alkolike dhe jo alkolike vendase.

- Animacion

- Akuapark

- Aerobi

- Water Polo

- Gjimnastikë

- Sauna

- Banjo Turke

- Fitness Center

- Jakuzzi

- Ping Pong

- Volejboll

- Basketboll

- Kasaforte

- Mini-club

- Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë

- Dyshekë në plazh

- Peshqirë në plazh dhe pishinë

 

Për fëmijët:

- Pishine speciale me akuapark

- Mini-club (4-12 vjec),

- Rrëshkitëse

- Park lojrash

.
.

Crystal Flora Beach 5* - Kemer

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte (Max: 2 Rritur)                                                 Tarifa

nga 25/05/2018 në 22/06/2018                                                        € 141.60

nga 23/06/2018 në 13/07/2018                                                         € 165.60

nga 14/07/2018 në 24/08/2018                                                         € 189.60

nga 25/08/2018 në 14/09/2018                                                        € 165.60

nga 15/09/2018 në 28/09/2018                                                        € 141.60


» Dhome Standarte e Madhe me Pamje nga Toka (Max:3 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 22/06/2018                                                        € 146.40

nga 23/06/2018 në 13/07/2018                                                         € 170.40

nga 14/07/2018 në 24/08/2018                                                         € 194.40

nga 25/08/2018 në 14/09/2018                                                        € 170.40

nga 15/09/2018 në 28/09/2018                                                        € 146.40


» Dhomë Standarte Bunk Bed (Max: 3 Rritur + 1 Femije)                Tarifa

nga 25/05/2018 në 22/06/2018                                                         € 191.52

nga 23/06/2018 në 13/07/2018                                                          € 223.92

nga 14/07/2018 në 24/08/2018                                                          € 256.32

nga 25/08/2018 në 14/09/2018                                                         € 223.92

nga 15/09/2018 në 28/09/2018                                                         € 191.52


» Dhome Familjare (Max: 4 Rritur)                                                   Tarifa

nga 25/05/2018 në 22/06/2018                                                        € 212.40

nga 23/06/2018 në 13/07/2018                                                         € 248.40

nga 14/07/2018 në 24/08/2018                                                         € 284.40

nga 25/08/2018 në 14/09/2018                                                        € 248.40

nga 15/09/2018 në 28/09/2018                                                        € 212.40


» Dhomë Familjare Bunk Bed ose Base Mattress (Max: 5 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 22/06/2018                                                        € 261.12

nga 23/06/2018 në 13/07/2018                                                         € 305.52

nga 14/07/2018 në 24/08/2018                                                         € 349.92

nga 25/08/2018 në 14/09/2018                                                        € 305.52

nga 15/09/2018 në 28/09/2018                                                        € 261.12

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultimate all inclusive

.