Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Crystal De Luxe 5* - Kemer

.
.
OFERTE : Zbritje  -25% për Rezervime të Hershme deri 28  Shkurt , 
Kemer

Hoteli Crystal De Luxe - 5 yje është ndërtuar në vitin 2008. Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 16.000 m² dhe disponon 356 dhoma në total (309 dhoma standarte prej te cilave 3 jane dhoma për handikapatët, 77 dhoma të ndërlidhura, 24 dhoma non-smokers, 41 dhoma familjare , 3 suita sulltan dhe 3 suita pasha).

Të gjitha dhomat kane stil modern dhe luksi. Ato kanë:
- Ajër të kondicionuar
- Ballkon
- Tapet
- Tharëse flokësh
- Vaskë
- Telefon (me pagesë)
- Minibar
- TV satelitor
- Kasafortë (vend për laptop) 
- Wireless

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm dhe 3 Restorante A La Carte (turk, italian dhe meksikan)
- Kafe turke, Express buffet, Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar dhe Lobi bar
- Disko verore
- Pishinë e jashtme, Pishinë e brëndshme, Pishinë speciale për fëmije me akuapark dhe rrëshkitese
- Plazh
- Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi
- Amfiteatër
- Mini-club, Park lojrash për fëmijë dhe Babysitter
- Librari, Parukeri, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, Internet, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultimate All Inclusive" përfshin:
- Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin Kryesor
- Restorantet A La Carte - 1 herë gjatë qendrimit (me rezervim)
- Snack Bar
- Pijet alkolike dhe jo alkolike vendase
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Water Polo
- Gjimnastikë
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Jakuzzi
- Ping Pong
- Volejboll
- Basketboll
- Kasafortë
- Mini-club
- Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
- Dyshekë në plazh
- Peshqirë në plazh dhe pishinë

Për fëmijët:
- Pishine speciale me akuapark
- Mini-club (4-12 vjec),
- Rrëshkitëse
- Park lojrash
- Mini disko
.
crystal de luxe kemer
.


Crystal De Luxe 5* - Kemer

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte (Max: 3 Rritur)                                                   Tarifa

nga 25/05/2018 në 22/06/2018                                                           € 141.60

nga 23/06/2018 në 13/07/2018                                                            € 165.60

nga 14/07/2018 në 24/08/2018                                                            € 189.60

nga 25/08/2018 në 14/09/2018                                                            € 165.60

nga 15/09/2018 në 28/09/2018                                                            € 141.60


» Dhomë Standarte Pamje Pjesërisht nga Deti (Max: 3 Rritur)       Tarifa

nga 25/05/2018 në 22/06/2018                                                           € 151.20

nga 23/06/2018 në 13/07/2018                                                            € 177.60

nga 14/07/2018 në 24/08/2018                                                            € 201.60

nga 25/08/2018 në 14/09/2018                                                            € 177.60

nga 15/09/2018 në 28/09/2018                                                            € 151.20


» Dhomë Familjare (Max: 4 Rritur)                                                      Tarifa

nga 25/05/2018 në 22/06/2018                                                            € 212.40

nga 23/06/2018 në 13/07/2018                                                             € 248.40

nga 14/07/2018 në 24/08/2018                                                             € 284.40

nga 25/08/2018 në 14/09/2018                                                            € 248.40

nga 15/09/2018 në 28/09/2018                                                            € 212.40


» Dhomë Familjare me Pamje Pjesërisht nga Deti ( Max 4 Rritur)    Tarifa

nga 25/05/2018 në 22/06/2018                                                            € 226.80

nga 23/06/2018 në 13/07/2018                                                             € 266.40

nga 14/07/2018 në 24/08/2018                                                             € 302.40

nga 25/08/2018 në 14/09/2018                                                            € 266.40

nga 15/09/2018 në 28/09/2018                                                            € 226.80


» Dhomë Familjare Bunk Bed ose Base Matress (Max: 5 Rritur )       Tarifa

nga 25/05/2018 në 22/06/2018                                                            € 261.12

nga 23/06/2018 në 13/07/2018                                                             € 305.52

nga 14/07/2018 në 24/08/2018                                                             € 349.92

nga 25/08/2018 në 14/09/2018                                                            € 305.52

nga 15/09/2018 në 28/09/2018                                                            € 261.12

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultimate all inclusive

.