Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Crystal Aura Beach 5* - Kemer

.
.
OFERTE :Zbritje   -25% për Rezervime të Hershme deri  28 Shkurt

Crystal Aura Beach 5* - Kemer

 

Hoteli është ndërtuar në vitin 2004, rinovuar në vitin 2014. Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 29.000 m² dhe ka në total 416 dhoma, nga te cilat (206 janë dhoma standarte 24 m2, 105 Dhoma familjare Tipi 1 38 m2 dhe 4 Dhoma Familjare Tipi 2 50 m2).

 

Të gjitha dhomat jane të pajisura me:

- Ballkon

- Ajër të kondicionuar

- Kasafortë

- TV Satelitor

- Tharese flokesh

- Telefon me pagesë

- Vaskë dhe minibar

 

Brenda kompleksit të Hotelit:

- Open Bufe në Restorant Kryesor të brendshëm dhe të jashtëm, 1 Restorant A La Carte

- 5 bar-e (Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Lobi bar, Disko bar, Vitamin Bar) dhe Kafe turke

- Pishinë e jashtme dhe Rrëshkitëse

- Aerobi

- Plazh privat me guralecë

- Fitness Center, Sauna dhe Banjo Turke, Park lojrash, Club, Basketboll, Volejboll, Tenis, Parukeri, Masazh, Shopping Center, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, Sporte ujore, Internet, Bebisiter, etj.

Më Shume Detaje:

 

Koncepti “Ultimate All Inclusive“ përfshin:

- Mëngjesi, Dreka dhe Darka bufe

- Të gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike

- Restorant A La Carte (1 herë gjatë qëndrimit – me rezervim)

- Buffet për fëmijë

- Baby Corner

- Animacione

- Miniclub për fëmijë

- Volejboll ne plazh

- Basketboll

- Aerobi

- Sauna

- Banjo Turke

- Fitness Center

- Disko

- Dushe në plazh

- Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë

- Dyshekë plazhi dhe peshqirët e plazhit

 

Hoteli ndodhet 65 km larg nga aeroporti Antalyas dhe 1 km larg nga Kemeri. Hoteli ndodhet në breg të detit.

.
.

Crystal Aura Beach 5* - Kemer

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte (Max: 3 Rritur)                                             Tarifa

nga 26/05/2018 në 22/06/2018                                                    € 141.60

nga 23/06/2018 në 13/07/2018                                                     € 165.60

nga 14/07/2018 në 24/08/2018                                                     € 189.60

nga 25/08/2018 në 14/09/2018                                                    € 165.60

nga 15/09/2018 në 28/09/2018                                                     € 141.60


» Dhomë Standarte Pamje Pjeserisht nga Deti (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 26/05/2018 në 22/06/2018                                                    € 148.80

nga 23/06/2018 në 13/07/2018                                                     € 175.20

nga 14/07/2018 në 24/08/2018                                                     € 199.20

nga 25/08/2018 në 14/09/2018                                                    € 175.20

nga 15/09/2018 në 28/09/2018                                                    € 148.80


» Dhomë Junior Tarrace (Max: 2 Rritur)                                        Tarifa

nga 26/05/2018 në 22/06/2018                                                    € 164.64

nga 23/06/2018 në 13/07/2018                                                     € 193.68

nga 14/07/2018 në 24/08/2018                                                     € 220.08

nga 25/08/2018 në 14/09/2018                                                     € 193.68

nga 15/09/2018 në 28/09/2018                                                     € 164.64


» Dhomë Standarte Krevat Marinari (Max 3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 26/05/2018 në 22/06/2018                                                    € 191.52

nga 23/06/2018 në 13/07/2018                                                     € 223.92

nga 14/07/2018 në 24/08/2018                                                     € 256.32

nga 25/08/2018 në 14/09/2018                                                     € 223.92

nga 15/09/2018 në 28/09/2018                                                     € 191.52


» Dhomë Familjare Krevat Marinari (Max 5 Rritur)                     Tarifa

nga 26/05/2018 në 22/06/2018                                                     € 212.40

nga 23/06/2018 në 13/07/2018                                                      € 248.40

nga 14/07/2018 në 24/08/2018                                                      € 284.40

nga 25/08/2018 në 14/09/2018                                                     € 248.40

nga 15/09/2018 në 28/09/2018                                                      € 212.40

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultimate all inclusive

.
.