Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Crystal Admiral Resort 5* - Side

.
.
OFERTE :     -25% për Rezervime të Hershme deri 28  Shkurt

Crystal Admiral Resort 5* - Side

 

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2005 dhe rinovuar në vitin 2007, shtrihet në një Sipërfaqe prej 50.000 m², ndodhet 80 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 24 km larg nga Qyteti i Side-s dhe vetëm 50m larg nga Plazhi. Kompleksi i Hotelit përbëhet nga një Ndërtesë 6-katëshe, dhe disponon 837 Dhoma në total: Dhoma Standarte, Familjare, Suita, Dublex, etj.


Dhomat janë të pajisura me:
 

    -Ajër i kondicionuar

    -TV

    -Telefon

    -Minibar(pije te lehta)

    -Kasafortë

    -Dush/Vaskë (Jakuzzi në Suita dhe Delux)

    -Tharëse Flokësh

    -Ballkon

    -Shërbim në Dhomë

 

Brenda Kompleksit të Hotelit: 

Restorant kryesor, Restorante a la carte

(Meksikan , Turk, Italian, Gatime të Zgarës , Peshku) ,

Kënd për Fëmijët në Restorant,

9 Bar - e,

Disko,

3 Pishina të hapura,

1 Pishinë e mbyllur,

2 Pishina për Fëmijë,

3 Rrëshkitëse,

Aquapark,

Kënd Lojërash,

Miniclub,

Dyqane të ndryshme,

Berber,

Sallë Koferencash.


Aktivitete si:

Animacione, Musik live, Gjimnastike, Aerobi, Vollejboll, Basketboll, Serf,Minigolf, Bowling, Tenis, Banjo turke, Sauna, Masazhe, Jakuzzi, Trajtime estetike dhe sshëndeti të ndryshme, Ping pong, Darts, etj.

Më Shume Detaje:

 

Koncepti " Ultra All Inclusive" përfshin:

- Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe

- Pije alklike dhe joalkolike të vendit si dhe disa pije të importit

- Restorant a la carte ( 1 herë në javë - me rezervim)

- Çaj, Kafe, Embëlsira dhe Akullore pasditeve

 

Hoteli ofron gjithashtu:

- Animacione

- Musik live

- Vollejboll

- Gjimnastikë

- Aerobi

- Sauna

- Banjo turke

- Jakuzzi

- Çadrat, dyshekët dhe shezlongët në plazh dhe në pishinë

 

Për fëmijë

-Sallë lojrash

-Play Station

-Mini Club

-Vizatime

-Lorja në tavolinë

 

Hoteli ndodhet 50 m nga plazhi dhe 85 km larg nga qendra e qytetit të Antalyas.

.
crystal admiral side
.

Crystal Admiral Resort 5* - Side

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte Pamje nga Toka (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 22/06/2018

€ 122.40

nga 23/06/2018 në 13/07/2018

€ 146.40

nga 14/07/2018 në 24/08/2018

€ 175.20

nga 25/08/2018 në 14/09/2018

€ 146.40

nga 15/09/2018 në 28/09/2018

€ 122.40


» Dhomë Standarte Teke Pamje nga Toka (Max 1 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 22/06/2018

€ 91.20

nga 23/06/2018 në 13/07/2018

€ 145.20

nga 14/07/2018 në 24/08/2018

€ 174.00

nga 25/08/2018 në 14/09/2018

€ 145.20

nga 15/09/2018 në 28/09/2018

€ 91.20


» Dhomë Standarte Pamje Pjesërisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 22/06/2018

€ 132.00

nga 23/06/2018 në 13/07/2018

€ 158.40

nga 14/07/2018 në 24/08/2018

€ 187.20

nga 25/08/2018 në 14/09/2018

€ 158.40

nga 15/09/2018 në 28/09/2018

€ 132.00


» Dhomë Familjare Dublex Pamje nga Toka (Max: 4 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 22/06/2018

€ 183.60

nga 23/06/2018 në 13/07/2018

€ 219.60

nga 14/07/2018 në 24/08/2018

€ 262.80

nga 25/08/2018 në 14/09/2018

€ 219.60

nga 15/09/2018 në 28/09/2018

€ 183.60


» Dhomë Familjare Dublex Pamje Pjesërisht nga Deti (Max: 4 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 22/06/2018

€ 198.00

nga 23/06/2018 në 13/07/2018

€ 237.60

nga 14/07/2018 në 24/08/2018

€ 280.80

nga 25/08/2018 në 14/09/2018

€ 237.60

nga 15/09/2018 në 28/09/2018

€ 198.00

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.
.