Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Cornelia De Luxe Resort 5* - Belek  ,Antalya

OFERTE :  Zbritje -20% për Rezervime të Hershme deri 31 Mars
Belek

Hoteli me 5 yje është hapur në vitin 2006, Rinovuar më 2014, është i vendosur në zonën e Belek-ut me një siperfaqje prej 65.000 m2. Me vendodhje në bregun e detit, vetëm 35 km larg aeroportit të Antalyas dhe 45km larg qendrës së Antalyas. Hoteli është i përbërë nga Dhoma Standarte, Dhoma Familjare, Vila Standarte, Vila Junior Suite dhe Deluxe Suite.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- TV satelitor
- Minibar
- Kasafortë
- Telefon
- Tharëse flokësh
- Vaskë
- Ballkon
- Në suita ka edhe Jakuzzi, dush dhe vaskë

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor “Cornelius” është i hapur për mëngjesin, drekën dhe darkën, 5 Restorant a la carte
- Pishinë, Pishinë për fëmijë dhe Akuapark
- Miniclub për fëmijë, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Babysitter
- Loby Bar, Bar në pishinë, Bar në plazh, Bar i hapur 24 orë dhe Bar – Kafe Turke
- Internet Kafe
- Shopping Center
- SPA Center, Banjo Turke dhe Sauna
- Sallë Fitnesi
- Disko
- Parukeri
- Sallë Konferencash
- Shërbim mjekësor
- Fushë Golfi
- Futboll
- Volejboll
- Fushë Tenisi
- Shah
- Lavanteri
- Sallë lojrash 

Më Shume Detaje: Koncepti “De luxe All Inclusive“ përfshin:
- Mëngjesi, dreka dhe darka bufe
- Të gjitha pijet e vendit alkolike dhe jo alkolike
- Restorant A La Carte (1 herë gjatë qëndrimit për secilin restorant me rezervim 10 euro )
- Mini buffet për fëmijë në restorantin kryesor (18.30 – 20.30)
- Animacione
- Muzikë Live
- Miniklub për fëmijë
- Volejboll në plazh
- Basketboll
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Akuapark
- Fitness Center

Harta

cornelia de luxe resort belek

.

Cornelia De Luxe Resort 5* - Belek

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Cornelia Vila Kopshti (Max: 3 Rritur)                                                       Tarifa

nga 01/05/2018 në 07/06/2018                                                                                  € 255.30

nga 08/06/2018 në 11/07/2018                                                                                   € 292.10

nga 12/07/2018 në 27/07/2018                                                                                    € 301.30

nga 28/07/2018 në 27/08/2018                                                                                   € 315.10

nga 28/08/2018 në 27/09/2018                                                                                  € 292.10

nga 28/09/2018 në 22/10/2018                                                                                  € 255.30


» Dhomë Standard Pamje Pjesërisht nga deti Godine Kryesore (Max: 3 Rritur)     Tarifa

nga 01/05/2018 në 07/06/2018                                                                                  € 264.50

nga 08/06/2018 në 11/07/2018                                                                                   € 301.30

nga 12/07/2018 në 27/07/2018                                                                                    € 310.50

nga 28/07/2018 në 27/08/2018                                                                                   € 324.30

nga 28/08/2018 në 27/09/2018                                                                                  € 301.30

nga 28/09/2018 në 22/10/2018                                                                                  € 264.50


» Dhomë Standard Pamje nga Deti Godine Kryesore (Max: 3 Rritur)                      Tarifa

nga 01/05/2018 në 07/06/2018                                                                                  € 287.50

nga 08/06/2018 në 11/07/2018                                                                                   € 324.30

nga 12/07/2018 në 27/07/2018                                                                                    € 333.50

nga 28/07/2018 në 27/08/2018                                                                                   € 347.30

nga 28/08/2018 në 27/09/2018                                                                                  € 324.30

nga 28/09/2018 në 22/10/2018                                                                                  € 287.50


» Vila Suite Junior (Max 3 Rritur)                                                                               Tarifa

nga 01/05/2018 në 07/06/2018                                                                                  € 331.20

nga 08/06/2018 në 11/07/2018                                                                                   € 377.20

nga 12/07/2018 në 27/07/2018                                                                                    € 388.70

nga 28/07/2018 në 27/08/2018                                                                                   € 405.95

nga 28/08/2018 në 27/09/2018                                                                                  € 377.20

nga 28/09/2018 në 22/10/2018                                                                                  € 331.20


» Dhomë Familjare Godine Kryesore (Max 4 Rritur + 1 Femije)                                Tarifa

nga 01/05/2018 në 07/06/2018                                                                                  € 497.95

nga 08/06/2018 në 11/07/2018                                                                                   € 566.95

nga 12/07/2018 në 27/07/2018                                                                                    € 584.20

nga 28/07/2018 në 27/08/2018                                                                                   € 584.20

nga 28/08/2018 në 27/09/2018                                                                                  € 608.35

nga 28/09/2018 në 22/10/2018                                                                                  € 566.95

 

Çmimet për dhomë, akomodimi de luxe all inclusive

.