Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Concordia Celes Beach 5* - Alanya

.
.
-25% për Rezervime të Hershme deri 31 Mars

Concordia Celes Beach 5* - Alanya

 

Hotel Concordia Celes Beach - 5 yje është ndërtuar në vitin 2003 dhe rikonstruktuar në vitin 2006, shtrihet në një Sipërfaqe prej 16.000 m² dhe ndodhet në Bregdet, 35 km larg nga Qyteti i Alanyas dhe 90 km larg nga Aeroporti i Antalyas. Kompleksi përbëhet nga 2 Ndërtesa 5- katëshe dhe disponon 365 Dhoma në total, 304 Dhoma Standarte, 21 Dhoma Familjare, 38 Dhoma ndërlidhëse dhe 2 Dhoma mbretërore.

 

Dhomat janë të pajisura me:

- TV satelitor

- Telefon

- Minibar (ujë)

- Kasafortë

- Ajër i Kondicionuar

- Banjo me Dush

- Tharëse Flokësh

- Ballkon

 

Brënda kompleksit të Hotelit:

- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm  

- 5 Bar-e

- Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur

- Pishinë për Fëmijë

- Plazh privat

- Akuapark

- Fitness, Sauna, Banjo Turke, Disko, Amfiteatër, Miniclub, Fushë Tenisi, Fushë Futbolli, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli, Qëndër Estetike, Parukeri, Dyqane, Park Lojrash, Ping Pong, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet në Lobby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

 

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" përfshin:

- Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe

- Pije alkolike dhe joalkolike të vendit

- Çaj, Kafe dhe Embëlsira pasditeve

 

Hoteli ofron gjithashtu:

- Animacion

- Akuapark

- Aerobi

- Gjimnastikë

- Sauna

- Banjo Turke

- Fitness Center

- Ping Pong

- Volejboll në Plazh

- Volejboll

- Hyrja në Disko

- Basketboll

- Lojë me letra

- Ping Pong

- Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë

- Dyshekë në plazh dhe pishinë

- Peshqirë në plazh dhe pishinë (me pagesë)

 

Hoteli ndodhet në Bregdet, 35 km larg nga Qyteti i Alanyas dhe 90 km larg nga Aeroporti i Antalyas.

.
.

Concordia Celes Beach 5* - Alanya

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Ekonomike (Max 3 Rritur + 1 Femije)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 20/06/2018

€ 100.80

nga 21/06/2018 në 14/07/2018

€ 124.80

nga 15/07/2018 në 21/08/2018

€ 141.60

nga 22/08/2018 në 15/09/2018

€ 124.80

nga 16/09/2018 në 05/10/2018

€ 100.80


» Dhomë Standarte 2 FEMIJE FALAS (Max: 2 Rritur + 2 Femije ose 2 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 20/06/2018

€ 105.60

nga 21/06/2018 në 14/07/2018

€ 129.60

nga 15/07/2018 në 21/08/2018

€ 146.40

nga 22/08/2018 në 15/09/2018

€ 129.60

nga 16/09/2018 në 05/10/2018

€ 105.60


» Dhomë Standarte (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 20/06/2018

€ 105.60

nga 21/06/2018 në 14/07/2018

€ 129.60

nga 15/07/2018 në 21/08/2018

€ 146.40

nga 22/08/2018 në 15/09/2018

€ 129.60

nga 16/09/2018 në 05/10/2018

€ 105.60


» Dhome Junior (Max 3 Rritur + 1 Femije)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 20/06/2018

€ 158.40

nga 21/06/2018 në 14/07/2018

€ 194.40

nga 15/07/2018 në 21/08/2018

€ 219.60

nga 22/08/2018 në 15/09/2018

€ 194.40

nga 16/09/2018 në 05/10/2018

€ 158.40


» Dhomë Familjare (Max 5 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 20/06/2018

€ 158.40

nga 21/06/2018 në 14/07/2018

€ 194.40

nga 15/07/2018 në 21/08/2018

€ 219.60

nga 22/08/2018 në 15/09/2018

€ 194.40

nga 16/09/2018 në 05/10/2018

€ 158.40

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.
.
.