Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Budva - Kotorr -Ulqin , 2  dite fillon nga  39  euro

Kujdes:
Në Hotelet e Malit të Zi aplikohet Taksë lokale Qëndrimi.
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel.
Taksat janë:
• Hotel 3* dhe 4*:
- €1.50 për person të rritur në natë
- €1.00 për fëmijë 12 - 17.9 vjeç në natë
- €0.50 për fëmijë 0 - 11.9 vjeç në natë
MALI  I  ZI 
===============
Budva - Kotorr - Ulqin - Ada Bojana

 • ► 1, 8, 15, 22, 29 Maj

 • HOTEL ANITA 3* - €39/PERSON
 • HOTEL BRACERA 4* €49/PERSON (Pishine e brendshme & SPA)
Programi:

►Dita e pare: Tirane – Kotor – Budva

-Nisja nga Tirana ne oren 06:30 .

Ndalese ne piken doganore Muriqan per kryerjen e procedurave doganore. Pas doganes ndalojme per te konsumuar mengjesin. Pas mengjesit ndalese panoramike ne Shen Stefan. Nisemi drejt qytetit te Kotorit ku do te viziojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve. Ndalesa e radhes do te jete ne qytetin e Budves. Ne Budva do te vizitojme Kercimtaren e Budves, Qytetin e Vjeter, Citadelen, Portin e Jahteve. Pas vizitave kryejme akomodimin ne hotel ne Budva. Darka ne Hotel.Mbremja e lire .


►Dita e dyte: Ulqin – Ada Bojana – Tirane

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit drejt Ulqinit vizite ne Ulqin, ku do te vizitojme Kalane e Ulqinit, Kullen e Balshajve, shetitoren ne Plazh te vogel.Vazhdimi i udhetimit per ne Ada Bojana ,gryke derdhjen e lumit Buna . .Konsumimi i drekes .Nisja e udhetimit per ne kthim . Mberritja ne Tirane ,  Durres dhe Elbasan  ne mbremje .

Fundi i sherbimit tone !

►Duhet te keni me vete :

-Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,


€39
Ne cmim perfshihet
 • *Transporti me mjet komod.
 • *AKOMODIMI NE HOTEL NE ULQIN
 • *Mengjesi + Darka
 • *Shoqerues gjate gjithe udhetimit

 • Ne cmim nuk perfshihet
 • *1. Siguracioni i jetes ne udhetim
 • *2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. ( Citadela Budva 2.5 Euro, Shetitje me anije Kotor 5 Euro)
 • *3.TAKSA LOKALE 1.5 EURO.
 • *4.GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR ME SIPER.
 •  

  Politikat e Femijeve

  0 – 2 Vjec (Falas)
  2 – 11 Vjec (50 % discount )
  Mbi 11 vjec – Pagese e plote

  #SHENIM

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI  PER MBERRITJEN NE DESTINACION APO NDRYSHIMIN E PROGRAMIT NE VARESI TE KUSHTEVE ATMOSFERIKE APO FORCA TE NDRYSHME MADHORE .
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ► NESE FEMIJA NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

  .
  budva - kotorr- ulqin
  .
  .
  Çmimet e dhomave
    BUDVA - 2 dite
   Tarifa
  Hotel me  3*
  Kotel me 4*
    Data e Udhetimit:
  ► 1, 8, 15, 22, 29 Maj
  € 39.00
  € 49.00
   Cmimi per person ne dhome dyshe
   
   
  .
  .
  .