Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Blue Princess Beach Resort - Liapades, Korfuz (M)

Blue Princess Beach Resort - Liapades, Korfuz (M)

 

Blue Princess Resort është ndërtuar në një zonë të qetë dhe është e shpërndarë në menyrë amfiteatrike në pjerrësitë e kodrës së gjelbër, midis ullishteve dhe bimëve të egra. Resorti është i vendosur direkt në plazh me pamje të gjirit të veçuar me ujëra të kristalta, afër fshatit të ruajtur të Liapadesës, një ndër fshatrat më të vjetra dhe të bukura të ishullit të Korfuzit. 

 

Resorti me pak kate është dizenjuar me përshtatshmëri për ambientin në të cilën rrethohet dhe akomodimi është i projektuar të ju mikpresi ju dhe familjet tuaja me komoditet, stil dhe luks. 

 

Resorti ofron nga dhoma dyshe me pamje të detit dhe të kopshtit deri në dhoma superiore, dhoma familjare me dy dhoma, suite xhunior deri në vila dy dhomashe me pishinë private. 

 

Hoteli është 19 km larg qytetit të Korfuzit dhe 18 km larg ajroportit. Mund të ecni për në Paleokastristsa, një vend i njohur për manastirin e bardhë piktoresk të saj. 

 

Kujdes:

Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 

Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 

Taksat janë: 

• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë

• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë

• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë

• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Më Shume Detaje: Kapacitete të hotelit:

- recepsion 24 orë

- lounge/bar

- bar plazhi

- 2 restorante

- WiFi falas në lobi

- shërbime mjekësore

- sporte ujore

- 2 pishina

- televizor satelitor

- tualet privat në dhomë

- frigorifer të vogël në dhomë

- ajër te kondicionuar

- zhytje "scuba"

 

Shërbimi është ALL-INCLUSIVE.

Venndodhja ne Harte

Blue Princess beach Liapedes
.

Blue Princess Beach Resort - Liapades, Korfuz (M)

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart Pamje nga Kopshti (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 01/05/2018 në 21/05/2018

€ 83.95

nga 22/05/2018 në 11/06/2018

€ 112.70

nga 12/06/2018 në 16/07/2018

€ 144.90

nga 17/07/2018 në 29/08/2018

€ 180.55

nga 30/08/2018 në 17/09/2018

€ 144.90

nga 18/09/2018 në 30/09/2018

€ 112.70


» Dhomë Superiore Pamje nga Kopshti (Max: 4 Rritur)  Tarifa

nga 01/05/2018 në 21/05/2018

€ 90.85

nga 22/05/2018 në 11/06/2018

€ 119.60

nga 12/06/2018 në 16/07/2018

€ 151.80

nga 17/07/2018 në 29/08/2018

€ 188.60

nga 30/08/2018 në 17/09/2018

€ 151.80

nga 18/09/2018 në 30/09/2018

€ 119.60


» Dhomë Standart Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 01/05/2018 në 21/05/2018

€ 90.85

nga 22/05/2018 në 11/06/2018

€ 117.30

nga 12/06/2018 në 16/07/2018

€ 151.80

nga 17/07/2018 në 29/08/2018

€ 188.60

nga 30/08/2018 në 17/09/2018

€ 151.80

nga 18/09/2018 në 30/09/2018

€ 117.30


» Dhomë Superiore Pamje nga Deti (Max: 4 Rritur)  Tarifa

nga 01/05/2018 në 21/05/2018

€ 97.75

nga 22/05/2018 në 11/06/2018

€ 127.65

nga 12/06/2018 në 16/07/2018

€ 158.70

nga 17/07/2018 në 29/08/2018

€ 197.80

nga 30/08/2018 në 17/09/2018

€ 158.70

nga 18/09/2018 në 30/09/2018

€ 127.65

 

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive