Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Hotel Bianca Resort & SPA  4*S  Kolasin -Mali i Zi

Kolashin

Bianca Resort & SPA me 4*S yje eshte një vendpushim ekskluziv per te gjithe llojshmerine e pushuesve , duke ofruar të gjithë sofistikimin hiret e një hoteli të klasit botëror ku  kombinohet ambjenti klasik me  elegancën e një resorti  privat.Ngrohtësia e dizajnit të brendshëm prej druri masiv në kombinim me sipërfaqet me  gur të qarta sjell ndjenjën e nje shtëpie edhe pse  larg nga shtëpia juaj.Klinika Energjike Spa Club  ofron  25 metër pishinë te brendshme , palestër dhe nje  zonë të madhe Wellness.


Bianca Resort

Cmimet per periudhen 14  Janar – 12 Mars 2021


Nga e diela ne te enjte
58 eur/person –  dhome standarte/superiore/ekzekutive


Te premten dhe te shtunen
69 eur/person – dhome standarte/superiore/ekzekutive


Ne cmim perfshihet:
– Akomodimi ne hotel per 1 nate qendrimi
– Mengjesi & Darka
– Pishina, Jacuzzi, Sauna, Fitness
– Wi-Fi & Parking

Ekstra:
1.5 eur/person te rritur ne nate
Femijet 0 -11.9 vjec 0.5 eur/person nate

Shenim:
Minimumi i qendrimit ne fundjave eshte : 2 nete

Femijet:
0-4.9 vjec – falas
5-11.9 vjec – 20 euro/nata per femije


Informacion per dhomat e Bianca Resort:          
Dhoma Standarte: krevat cift – lejon akomodimin deri 2 persona te rritur + 1 femije 8 vjec (krevat me prinderit)         
Dhoma Superior: krevat cift ose 2 krevate teke – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 1 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)         
Dhoma Executive: krevat cift + krevat tek – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 1 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)         
Junior Suite: krevat cift + krevat tek – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 2 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)

KUJDES!
Ne baze te Kontrates me hotelin, dhoma qe mbyllet eshte e paanullueshme ne rast anullimi nga ana juaj.
.
.
.

PENALTI NE RASTET E ANULLIMIT TE REZERVIMIT
• Anullimi deri ne 30 dite kalendarike para nisjes nuk ka penale
• Anullimi 29 dite deri 25 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 20% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 24 dite deri 15 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 50% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 14 dite deri 7 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 75% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 7 dite  kalendarike para dates se flimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 100% te vleres totale te Paketes.

Regullore+kontrate

.