Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Atlantica Nissaki Beach 4* - Korfuz

Atlantica Nissaki Beach 4* - Korfuz

 

Hotel “Nissaki Beach” me 4 yje, ndodhet 23 km. në veri të qytetit të Korfuzit dhe po aq nga Aeroporti Ndërkombëtar i Korfuzit. Është një hotel që gjendet në anë të detit, në një plazh i cili është nderuar me çmimin “Blue Flag” nga BE., gjithashtu ndodhet rreth 2,5 km. larg fashtit me të njëjtin emër. Vendodhja e tij përgjatë plazhit, në një ambjent natyral dhe spektakolar, hoteli rrethohet nga pemë ulliri dhe nga rërë me zhavor, tipike kjo e plazheve të detit Jon. 

 

Dhomat e hotelit janë mjaft të mëdha dhe të rehatshme, kanë pamje mbi gjirin e vetë hotelit dhe drejt qytetit të Korfuzit. Klientët mund të pushojnë dhe qetësohen në tarracat dhe në kopshtin gjigand përpata hotelit, gjithashtu mund të ushtrojnë sporte të ndryshme në fushat e ndryshme sportive që gjenden në hotel si dhe në pishinat e tij. 

 

Hoteli ka një skuadër animatorësh të shkëlqyer, të cilët do t’ju mbajnë në aktivitet dhe do t’ju zbavisin pa fund. E gjithë kjo amalgamë shërbimesh, ambjentesh dhe facilitetesh, e kthejnë këtë hotel në një zgjedhje ideale për pushimet tuaja verore. 

 

Hoteli është i përbërë nga 239 dhoma, nga të cilat 6 janë suita. Të gjitha kanë ballkon, linjë direkte telefonike, muzik tualet/dush, W.C, tharëse flokësh, TV me antenë satelitore, Mini bar, Kasafortë, ajër të kondicionuar. Dhomat e hotelit përfshijnë: • Linjë direkte telefonike; • Musik • Tualet për çdo dhomë; • Ballkon; • Tharëse flokësh; • Mini bar (nqs klientët e kërkojnë); • Ajër të kondicionuar; • Shërbim Lavanterie; • Frigorifer; • Antenë satelitore; • Kasafortë në dhoma me pagesë 2Euro dita; Aktivitetet sportive që mund të kryhen në hotel janë: - Fusha tenisi; - Mini-golf; - Boccia; - Dart; - Pishina; - Ping pong; - Beach Volley; - Sporte ujore; - Biçikleta me qera; - Palestër;

 

Më Shume Detaje: Koncepti Half Board

 

- Mëngjesin dhe Darkën të përfshira.

 

Gjithashtu Hoteli ofron:

- Shërbime zyre (fotokopje, fax);

- Shezllone dhe çadra për detin dhe pishinën; * (për plazhin janë me pagesë)

- Peshqire për plazhin;

- Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë;

- Dyqan suveniresh;

- Argjendari;

- Pool /Beach Bar;

- Kënd lojrash për fëmijët;

- Kënd Interneti;

- Sistem zgjimi;

- Tavern;

 

Gjithashtu Hoteli ofron:

- Shërbime zyre (fotokopje, fax);

- Sistem zgjimi;

- Vend për ruajten e bagazheve;

- Zvendësim peshqiresh dhe çarçafësh;

- Pastrim dhome;

- Shërbime courier, mail;

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi.
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel.
Taksat janë:
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Venndodhja ne Harte

Atlantica Nissaki
.

Atlantica Nissaki Beach 4* - Korfuz

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart Pamje nga Toka (Max: 2 Rritur )  Tarifa

nga 01/05/2019 në 14/05/2019

€ 119.60

nga 15/05/2019 në 31/05/2019

€ 150.65

nga 01/06/2019 në 15/07/2019

€ 204.70

nga 16/07/2019 në 24/08/2019

€ 225.40

nga 25/08/2019 në 30/09/2019

€ 204.70

nga 01/10/2019 në 15/10/2019

€ 150.65

nga 16/10/2019 në 31/10/2019

€ 119.60

» Dhomë Standart Pamje Pjeserisht nga Deti (Max: 2 Rritur )  Tarifa

nga 01/05/2019 në 14/05/2019

€ 129.95

nga 15/05/2019 në 31/05/2019

€ 164.45

nga 01/06/2019 në 15/07/2019

€ 221.95

nga 16/07/2019 në 24/08/2019

€ 242.65

nga 25/08/2019 në 30/09/2019

€ 221.95

nga 01/10/2019 në 15/10/2019

€ 164.45

nga 16/10/2019 në 31/10/2019

€ 129.95

» Dhomë Standart Pamje Nga Deti (Max: 2 Rritur )  Tarifa

nga 01/05/2019 në 14/05/2019

€ 135.70

nga 15/05/2019 në 31/05/2019

€ 171.35

nga 01/06/2019 në 15/07/2019

€ 227.70

nga 16/07/2019 në 24/08/2019

€ 249.55

nga 25/08/2019 në 30/09/2019

€ 227.70

nga 01/10/2019 në 15/10/2019

€ 171.35

nga 16/10/2019 në 31/10/2019

€ 135.70

» Suitë me Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 01/05/2019 në 14/05/2019

€ 150.65

nga 15/05/2019 në 31/05/2019

€ 184.00

nga 01/06/2019 në 15/07/2019

€ 243.80

nga 16/07/2019 në 24/08/2019

€ 262.20

nga 25/08/2019 në 30/09/2019

€ 243.80

nga 01/10/2019 në 15/10/2019

€ 184.00

nga 16/10/2019 në 31/10/2019

€ 150.65

 

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive