Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

DUBAI-5 dite

« Back to calendar « Previous Event | Next Event »
Thursday March 28, 2019 12:00 AM - 11:59 PM

Dubai-Emiratet Arabe , 5 Ditë €599

Dubai: - Nisja më 28 Mars per 5 dite - Çmimi përfshin: Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit, Vajtje - Ardhje me Avion Direkt Shkup - Dubai - Shkup, Fjetje në Hotel me mëngjese, Transfertat dhe Shëtitjet , shoqerues grupi nga Agjencia .

https://www.erlitravel.com/dubai-5-dite

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

0 Comments