Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Anastasia Resort & Spa  5* , Nea Skioni   -Halkidiki

Anastasia Resort & Spa  5* , Nea Skioni   -Halkidiki


I vendosur pranë Nea Skionit, Anastasia Resort & Spa është një pronë në buzë të detit të cilit i bashkohen një pishinë e madhe, një qendër Mirëqenieje, një restorant , dhe një bar në pishinë. Hoteli ofron strehim me shije me Wi-Fi të lirë me dhoma me pamje nga deti ose nga mali. 
 
Dhomat tek Anastasia Resort ofrojnë një dekor klasik me tualetin e kompletuar si  dhe tharëse flokësh. Dhomat janë të pajisua me ajër të kondicionuar, TV satelitor,  kasafortë dhe minibar. Ushqimi grek si dhe ai ndërkombëtar  shërbehen në mënyrë moderne në sallen e ngrënies ose në tarracë me pamje nga pishina. Bari buzë pishinës është ideal për të shijuar një pije freskuese ose një koktejl në mbrëmje. Mysafirët mund të pushojnë në saunë ose në hamam por edhe mund të përkëdhelin veten me një sesion masazhi. Një fushë tenisi dhe palestër janë gjithashtu në dispozicion për klientët më aktivë.
 
Pajisjet në dhoma :
- ajër të kondicionuar
- Shërbim i përditshëm
- Telefon
- Flat Screen TV
- tharëse flokësh
- Mini bar
- Ballkon privat
- Kasafortë
- Wi-Fi Internet Access (pa pagesë)
 
Shërbimet që ofrohen në hotel :
- Recepsion 24 orë
- Restorante dhe Bare
- Çadra , shezllon dhe peshqirë në pishinë dhe në det
- Pishinë të brendshme, pishinë të jashtme, pishinë për fëmijë
- Sallon Bukurie
- Sauna, hamam, masazh, Palestër
- Mini Club pë Fëmijë
- Lavanderi - Hekurosje
- Parking
 
Koncepti : Half Board - Shërbehen mëngjesi dhe darka

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Më Shume Detaje: Distancat:

- Në det
- 105 km nga Selaniku
- Hanioti 8 km
- Pefkohori 12 km


Venndodhja ne Harte

anastasia resort & spa
.

Anastasia Resort & SPA  5*

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte Pa Pamje (Max: 3 Rritur)                Tarifa

nga 25/04/2019 në 23/05/2019

€ 116.15

nga 24/05/2019 në 17/06/2019

€ 126.50

nga 18/06/2019 në 09/07/2019

€ 182.62

nga 10/07/2019 në 24/07/2019

€ 263.12

nga 25/07/2019 në 15/08/2019

€ 289.34

nga 16/08/2019 në 29/08/2019

€ 263.12

nga 30/08/2019 në 20/09/2019

€ 175.95

nga 21/09/2019 në 14/10/2019

€ 104.42

» Dhomë Standarte Pamje nga Mali (Max: 2 Rritur + 1 Fëmijë)      Tarifa

nga 25/04/2019 në 23/05/2019

€ 120.06

nga 24/05/2019 në 17/06/2019

€ 132.94

nga 18/06/2019 në 09/07/2019

€ 187.68

nga 10/07/2019 në 24/07/2019

€ 270.02

nga 25/07/2019 në 15/08/2019

€ 294.63

nga 16/08/2019 në 29/08/2019

€ 270.02

nga 30/08/2019 në 20/09/2019

€ 181.24

nga 21/09/2019 në 14/10/2019

€ 113.39

» Dhomë Standarte Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 1 Fëmijë)       Tarifa

nga 25/04/2019 në 23/05/2019

€ 132.94

nga 24/05/2019 në 17/06/2019

€ 140.76

nga 18/06/2019 në 09/07/2019

€ 200.79

nga 10/07/2019 në 24/07/2019

€ 286.81

nga 25/07/2019 në 15/08/2019

€ 314.18

nga 16/08/2019 në 29/08/2019

€ 286.81

nga 30/08/2019 në 20/09/2019

€ 192.97

nga 21/09/2019 në 14/10/2019

€ 121.21

» Dhomë Superiore Pamje nga Mali (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)     Tarifa

nga 25/04/2019 në 23/05/2019

€ 140.76

nga 24/05/2019 në 17/06/2019

€ 183.77

nga 18/06/2019 në 09/07/2019

€ 220.34

nga 10/07/2019 në 24/07/2019

€ 314.18

nga 25/07/2019 në 15/08/2019

€ 344.08

nga 16/08/2019 në 29/08/2019

€ 314.18

nga 30/08/2019 në 20/09/2019

€ 251.62

nga 21/09/2019 në 14/10/2019

€ 134.32

» Dhomë Superiore Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)         Tarifa

nga 25/04/2019 në 23/05/2019

€ 146.05

nga 24/05/2019 në 17/06/2019

€ 192.97

nga 18/06/2019 në 09/07/2019

€ 229.54

nga 10/07/2019 në 24/07/2019

€ 325.91

nga 25/07/2019 në 15/08/2019

€ 357.19

nga 16/08/2019 në 29/08/2019

€ 325.91

nga 30/08/2019 në 20/09/2019

€ 263.12

nga 21/09/2019 në 14/10/2019

€ 139.61

» Junior Suite (Max: 4 Rritur)                            Tarifa

nga 25/04/2019 në 23/05/2019

€ 151.34

nga 24/05/2019 në 17/06/2019

€ 195.50

nga 18/06/2019 në 09/07/2019

€ 250.24

nga 10/07/2019 në 24/07/2019

€ 355.81

nga 25/07/2019 në 15/08/2019

€ 389.85

nga 16/08/2019 në 29/08/2019

€ 355.81

nga 30/08/2019 në 20/09/2019

€ 265.88

nga 21/09/2019 në 14/10/2019

€ 148.58

 

Çmimet për dhomë, akomodimi gjysëm pensioni