Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Alva Donna World Palace 5* - Kemer

.
.
OFERTE : Zbritje  -15% për Rezervime të Hershme deri 28 Shkurt , 

Kemer

 

Hoteli Alva Donna World Palace është hotel me 5 yje. Është ndërtuar në vitin 1994 dhe është rinovuar në vitin 2013. Ka një sipërfaqe prej 107.000 m 2; në total ka 816 dhoma, ku 8 nga këto janë për persona me aftësi të kufizuara. Hoteli ndodhet 65 km larg aeroportit të Antalias dhe 60 km larg qendres së saj. Hoteli është buzë detit.

 

Në brendësi të dhomave do të gjeni :

- Tv

- Kanale Satelitore

- Minibar

- Ajër të kondicionuar qëndror

- Kasafortë

- Tapet

- Tharëse

- Vaskë

 

Në brendësi të resortit do të gjeni :

- Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm dhe 4 Restorante A La Carte ( kuzhinë italiane, kuzhinë turke, kuzhinë e lindjes së mesme dhe gatime peshku).

- 4 Bar-e

- Pishinë e Brendshme, pishinë e jashtme, pishinë gjysëm-olimpike, pishinë e brendshme dhe jashtme për fëmijë.

- Fushë Tenisi

- Basketboll

- Volejboll në plazh

- Mini-club (4-6 vjeç)

- Mini-club (7-12 vjeç)

- Junior Club ( 13-14 vjeç)

- Parking

- Qendër Fitness

- Banjë Turke

- Sauna

- Sallon Bukurie ( Me pagesë)

- Aquapark

Koncepti Ultra All Inclusive përfshin :

- Pije dhe çokollata mirëseardhje sapo të mbërrini në hotel

- Mëngjes ( Bufe e Hapur)

- Mëngjes i vonë ( Bufe e Hapur)

- Drekë ( Bufe e Hapur)

- Darkë ( Bufe e Hapur)

- Shezllon / Çadër Plazhi / Peshqir Plazhi ( Falas )

- Pastrim i përditshëm i dhomës

- Ndërrim i përditshëm i peshqirëve

- Ndërrim i çarçafëve 3 x në javë

.
alva donna world palace kemer
.

Alva Donna World Palace 5* - Kemer

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte me Pamje nga Kopshti (Max 3 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 07/06/2018

€ 189.60

nga 08/06/2018 në 25/06/2018

€ 213.60

nga 26/06/2018 në 23/08/2018

€ 242.40

nga 24/08/2018 në 06/09/2018

€ 213.60

nga 07/09/2018 në 30/09/2018

€ 189.60


» Dhomë Standarte me Pamje nga Kopshti Teke (Max 1 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 07/06/2018

€ 160.80

nga 08/06/2018 në 25/06/2018

€ 181.20

nga 26/06/2018 në 23/08/2018

€ 205.20

nga 24/08/2018 në 06/09/2018

€ 181.20

nga 07/09/2018 në 30/09/2018

€ 160.80


» Dhomë Standarte me Pamje nga Pishina (Max 3 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 07/06/2018

€ 201.60

nga 08/06/2018 në 25/06/2018

€ 225.60

nga 26/06/2018 në 23/08/2018

€ 254.40

nga 24/08/2018 në 06/09/2018

€ 225.60

nga 07/09/2018 në 30/09/2018

€ 201.60


» Dhomë Familjare Dublex (Max 3 Rritur + 2 Fëmijë ose 4 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 07/06/2018

€ 302.40

nga 08/06/2018 në 25/06/2018

€ 338.40

nga 26/06/2018 në 23/08/2018

€ 381.60

nga 24/08/2018 në 06/09/2018

€ 338.40

nga 07/09/2018 në 30/09/2018

€ 302.40


» Suite me Tarrace (Max 3 Rritur + 1 Rritur)  Tarifa

nga 25/05/2018 në 07/06/2018

€ 402.00

nga 08/06/2018 në 25/06/2018

€ 450.00

nga 26/06/2018 në 23/08/2018

€ 507.60

nga 24/08/2018 në 06/09/2018

€ 450.00

nga 07/09/2018 në 30/09/2018

€ 402.00

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.