Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Akka Antedon 5* - Kemer

.
.
OFERTE :  Zbritje  -25% për Rez deri 31.01 Nisje pas 30.05

Akka Alinda 5* - Kemer

 

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 1995 dhe rinovuar në vitin 2012 dhe 2014. Kompleksi shtrihet në një Sipërfaqe prej 32.000 m² dhe ndodhet 65 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe vetëm 7 km larg nga Qyteti i Kemerit. Kompleksi disponon 410 Dhoma në total: 335 Dhoma Standarte, 4 Dhoma për Paraplegjikët, 51 Dhoma Familjare, 5 Dhoma Familjare të ndara në 2 Dhoma, 10 Suita Junior, 4 Suita Senior dhe 1 Sutë Mbretërore.

 

Dhomat janë të pajisura me:

- TV satelitor

- Minibar

- Kasafortë

- Ajër i Kondicionuar

- Dush dhe Tharëse flokësh

- Ballkon

- Tapet

- Telefon (me pagesë)

 

Brenda kompleksit të Hotelit:

- Restorant Kryesor dhe Restorant A La Carte (Italian dhe Peshku)

- Bar në Pishinë, Bar në Plazh dhe Snack Bar

- Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë, Plazh dhe Aquapark

- Fitness, Sauna, Banjo Turke, SPA dhe Qendër Estetike

- Disko

- Amfiteatër

- Miniclub

- Fushë Tenisi

- Fushë Futbolli

- Fotografi

- Parukeri

- Shopping Center

- Internet

- Makina me qera

- Shërbim Lavanterie

- Shërbim Mjekësor, Sallë Konference, Biliardo, Kurs Zhytjeje, etj.

 

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" përfshin:

- Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe në Restorantin Kryesor

- Pije alkolike dhe joalkolike

- Animacion

- Akuapark

- Aerobi

- Fitness

- Fushe tenisi

- Fushe futbolli

- Fitness Center

- Ping Pong

- Lojra ne pishine

- Volejboll ne plazh

- Çadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë

- Dyshekë në plazh dhe pishinë

- Peshqirë në plazh dhe pishinë

 

Për fëmijët:

- Pishinë

- Mini-club

- Park lojrash

- Mini disko

.
.

Akka Antedon 5* - Kemer

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte Pamje nga Toka (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur Fëmija 2-t deri 6.9 vjeç)  Tarifa

nga 07/06/2018 në 23/06/2018

€ 218.40

nga 24/06/2018 në 12/07/2018

€ 232.80

nga 13/07/2018 në 25/07/2018

€ 242.40

nga 26/07/2018 në 08/08/2018

€ 254.40

nga 09/08/2018 në 27/08/2018

€ 266.40

nga 28/08/2018 në 30/09/2018

€ 232.80

» Dhomë Standarte Pamje nga Toka Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 07/06/2018 në 23/06/2018

€ 190.80

nga 24/06/2018 në 12/07/2018

€ 202.80

nga 13/07/2018 në 25/07/2018

€ 211.20

nga 26/07/2018 në 08/08/2018

€ 222.00

nga 09/08/2018 në 27/08/2018

€ 232.80

nga 28/08/2018 në 30/09/2018

€ 202.80

» Dhomë Standarte Pamje Pjesërisht nga Deti (Max:2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur Fëmija 2-t deri 6.9  Tarifa

nga 07/06/2018 në 23/06/2018

€ 228.00

nga 24/06/2018 në 12/07/2018

€ 242.40

nga 13/07/2018 në 25/07/2018

€ 252.00

nga 26/07/2018 në 08/08/2018

€ 264.00

nga 09/08/2018 në 27/08/2018

€ 276.00

nga 28/08/2018 në 30/09/2018

€ 242.40

» Dhomë Standarte Pamje nga Deti (Max:2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur Fëmija 2-t deri 6.9 vjeç)  Tarifa

nga 07/06/2018 në 23/06/2018

€ 240.00

nga 24/06/2018 në 12/07/2018

€ 254.40

nga 13/07/2018 në 25/07/2018

€ 264.00

nga 26/07/2018 në 08/08/2018

€ 276.00

nga 09/08/2018 në 27/08/2018

€ 288.00

nga 28/08/2018 në 30/09/2018

€ 254.40

» Dhomë Superiore (Max 2 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 07/06/2018 në 23/06/2018

€ 265.20

nga 24/06/2018 në 12/07/2018

€ 280.80

nga 13/07/2018 në 25/07/2018

€ 291.60

nga 26/07/2018 në 08/08/2018

€ 304.80

nga 09/08/2018 në 27/08/2018

€ 318.00

nga 28/08/2018 në 30/09/2018

€ 280.80

» Dhomë Familjare me pamje nga kopshti (Max: 3 Rritur + 2 Fëmijë ose 4 Rritur)  Tarifa

nga 07/06/2018 në 23/06/2018

€ 360.00

nga 24/06/2018 në 12/07/2018

€ 381.60

nga 13/07/2018 në 25/07/2018

€ 396.00

nga 26/07/2018 në 08/08/2018

€ 414.00

nga 09/08/2018 në 27/08/2018

€ 432.00

nga 28/08/2018 në 30/09/2018

€ 381.60

» Dhomë Familjare me pamje nga deti (Max: 3 Rritur + 2 Fëmijë ose 4 Rritur)  Tarifa

nga 07/06/2018 në 23/06/2018

€ 396.00

nga 24/06/2018 në 12/07/2018

€ 420.00

nga 13/07/2018 në 25/07/2018

€ 435.60

nga 26/07/2018 në 08/08/2018

€ 454.80

nga 09/08/2018 në 27/08/2018

€ 475.20

nga 28/08/2018 në 30/09/2018

€ 420.00

» Dhomë Familjare Dublex (Max 5 Rritur)  Tarifa

nga 07/06/2018 në 23/06/2018

€ 360.00

nga 24/06/2018 në 12/07/2018

€ 381.60

nga 13/07/2018 në 25/07/2018

€ 396.00

nga 26/07/2018 në 08/08/2018

€ 414.00

nga 09/08/2018 në 27/08/2018

€ 432.00

nga 28/08/2018 në 30/09/2018

€ 381.60

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.