Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Akka Alinda 5* - Kemer

.
.
OFERTE : Zbritje -30 %  per nisje deri me 30 Maj   dhe   -25% për Rez deri 31.01 Nisje pas 30.05

Akka Alinda 5* - Kemer

 

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 1995 dhe rinovuar në vitin 2012 dhe 2014. Kompleksi shtrihet në një Sipërfaqe prej 32.000 m² dhe ndodhet 65 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe vetëm 7 km larg nga Qyteti i Kemerit. Kompleksi disponon 410 Dhoma në total: 335 Dhoma Standarte, 4 Dhoma për Paraplegjikët, 51 Dhoma Familjare, 5 Dhoma Familjare të ndara në 2 Dhoma, 10 Suita Junior, 4 Suita Senior dhe 1 Sutë Mbretërore.

 

Dhomat janë të pajisura me:

- TV satelitor

- Minibar

- Kasafortë

- Ajër i Kondicionuar

- Dush dhe Tharëse flokësh

- Ballkon

- Tapet

- Telefon (me pagesë)

 

Brenda kompleksit të Hotelit:

- Restorant Kryesor dhe Restorant A La Carte (Italian dhe Peshku)

- Bar në Pishinë, Bar në Plazh dhe Snack Bar

- Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë, Plazh dhe Aquapark

- Fitness, Sauna, Banjo Turke, SPA dhe Qendër Estetike

- Disko

- Amfiteatër

- Miniclub

- Fushë Tenisi

- Fushë Futbolli

- Fotografi

- Parukeri

- Shopping Center

- Internet

- Makina me qera

- Shërbim Lavanterie

- Shërbim Mjekësor, Sallë Konference, Biliardo, Kurs Zhytjeje, etj.

 

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" përfshin:

- Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe në Restorantin Kryesor

- Pije alkolike dhe joalkolike

- Animacion

- Akuapark

- Aerobi

- Fitness

- Fushe tenisi

- Fushe futbolli

- Fitness Center

- Ping Pong

- Lojra ne pishine

- Volejboll ne plazh

- Çadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë

- Dyshekë në plazh dhe pishinë

- Peshqirë në plazh dhe pishinë

 

Për fëmijët:

- Pishinë

- Mini-club

- Park lojrash

- Mini disko

.
.

Akka Alinda 5* - Kemer

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte Anex Godina B/C (Max: 3 Rritur)    Tarifa

nga 07/06/2018 në 23/06/2018                                    € 180.00

nga 24/06/2018 në 12/07/2018                                     € 192.00

nga 13/07/2018 në 25/07/2018                                      € 199.20

nga 26/07/2018 në 08/08/2018                                    € 208.80

nga 09/08/2018 në 27/08/2018                                    € 218.40

nga 28/08/2018 në 30/09/2018                                   € 192.00


» Dhomë Standarte Anex Godina B/C Teke

(Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë)                                                   Tarifa

nga 07/06/2018 në 23/06/2018                                     € 157.20

nga 24/06/2018 në 12/07/2018                                      € 168.00

nga 13/07/2018 në 25/07/2018                                       € 174.00

nga 26/07/2018 në 08/08/2018                                      € 182.40

nga 09/08/2018 në 27/08/2018                                      € 190.80

nga 28/08/2018 në 30/09/2018                                      € 168.00


» Dhomë Standarte Ndërtesa Kryesore (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 07/06/2018 në 23/06/2018                                       € 189.60

nga 24/06/2018 në 12/07/2018                                        € 201.60

nga 13/07/2018 në 25/07/2018                                         € 208.80

nga 26/07/2018 në 08/08/2018                                       € 218.40

nga 09/08/2018 në 27/08/2018                                       € 228.00

nga 28/08/2018 në 30/09/2018                                       € 201.60


» Dhomë Comfort Standarte (Max: 3 Rritur)                     Tarifa

nga 07/06/2018 në 23/06/2018                                       € 196.80

nga 24/06/2018 në 12/07/2018                                        € 208.80

nga 13/07/2018 në 25/07/2018                                         € 216.00

nga 26/07/2018 në 08/08/2018                                       € 225.60

nga 09/08/2018 në 27/08/2018                                       € 235.20

nga 28/08/2018 në 30/09/2018                                       € 208.80


» Dhomë Standarte Pamje nga Deti Ndërtesa Kryesore

(Max: 3 Rritur)                                                                      Tarifa

nga 07/06/2018 në 23/06/2018                                        € 204.00

nga 24/06/2018 në 12/07/2018                                         € 216.00

nga 13/07/2018 në 25/07/2018                                          € 223.20

nga 26/07/2018 në 08/08/2018                                        € 232.80

nga 09/08/2018 në 27/08/2018                                        € 242.40

nga 28/08/2018 në 30/09/2018                                       € 216.00


» Dhomë Familjare ndërtesa kryesore

(Max 3 Rritur + 1 Fëmijë)                                                      Tarifa

nga 07/06/2018 në 23/06/2018                                         € 306.00

nga 24/06/2018 në 12/07/2018                                          € 324.00

nga 13/07/2018 në 25/07/2018                                           € 334.80

nga 26/07/2018 në 08/08/2018                                         € 349.20

nga 09/08/2018 në 27/08/2018                                         € 363.60

nga 28/08/2018 në 30/09/2018                                         € 324.00


» Dhomë Familjare Duplex (Max: 5 Rritur)                       Tarifa

nga 07/06/2018 në 23/06/2018                                          € 306.00

nga 24/06/2018 në 12/07/2018                                           € 324.00

nga 13/07/2018 në 25/07/2018                                            € 334.80

nga 26/07/2018 në 08/08/2018                                          € 349.20

nga 09/08/2018 në 27/08/2018                                          € 363.60

nga 28/08/2018 në 30/09/2018                                          € 324.00

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.
.
.