Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Aeolos Beach 4*- Perama, Korfuz

Aeolos Beach 4*- Perama, Korfuz

 

Aeolos Beach me 4 yje ndodhet në Perama, në Ishullin e Korfuzit. Hoteli është hapur në 1972 dhe është rikonstruktuar plotësisht në 2008-ën. 

 

Hoteli ndodhet në Perama, 8 km larg nga aeroporti dhe 10 km larg nga qyteti i Korfuzit. 

 

Hoteli ka 310 dhoma të tipeve të ndryshme si Double, Double Bungalows, Bungalow Familjare dhe Apartamente. 

 

Dhomat kanë ajër të kondicionuar, ballkon ose tarracë, banjo me vaskë ose dush, tharëse flokësh, pantofla, mini frigorifer, objekte caji dhe kafeje, pastrim i përditshëm i dhomës, TV me satelit, telefon direkt*, kasafortë*, internet wi-fi*, shërbim lavanderie*,dy pishina. 

 

Objektet e pishinës dhe plazhit si shezlongët me cadra dielli janë falas kurse peshqirët ofrohen kundrejt një pagese të kthyeshme. 

 

Hoteli ka edhe objekte të tjera argëtimi si  fushë tenisi, volejboll, aerobi, waterpool, darts(lojë me shigjeta), kënd lojrash për fëmijë, mini club, babysitter me kërkesë, makina me qera*, këmbim valutor, dhomë me TV. *shërbime kundrejt pagesës.

 

Kujdes:

Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 

Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 

Taksat janë: 

• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë

• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë

• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë

• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

 

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive “ përfshin:

 

- Mëngjesin bufe, Drekën dhe Darkën.

- Pijet e vendit alkoolike si Uzo, Raki dhe pije jo alkoolike.

- Pool Bar ku mund te shijoni birrë në kriko, pije të ndryshme të lehta, kafe, verë vendi, etj.

 

Gjithashtu Hoteli ofron:

- Shërbim I kompletuar pastrimi dhe mirëmbajtje dhomash;

- Vend për ruajten e bagazheve;

- Ajër të kondicionuar ne zonat e përbashkëta;

- Zëvëndësim peshqiresh dhe çarçafësh;

Venndodhja ne Harte

Aeolos Beach - Perama, Korfuz
.

Aeolos Beach 4*- Perama, Korfuz

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Bungalow Pamje nga Kopshti (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 25/04/2019 në 10/05/2019

€ 89.70

nga 11/05/2019 në 24/05/2019

€ 121.90

nga 25/05/2019 në 14/06/2019

€ 169.05

nga 15/06/2019 në 05/07/2019

€ 192.05

nga 06/07/2019 në 30/08/2019

€ 233.45

nga 31/08/2019 në 20/09/2019

€ 192.05

nga 21/09/2019 në 27/09/2019

€ 169.05

nga 28/09/2019 në 18/10/2019

€ 121.90

nga 19/10/2019 në 28/10/2019

€ 89.70

» Bungalow Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 25/04/2019 në 10/05/2019

€ 94.30

nga 11/05/2019 në 24/05/2019

€ 127.65

nga 25/05/2019 në 14/06/2019

€ 177.10

nga 15/06/2019 në 05/07/2019

€ 204.70

nga 06/07/2019 në 30/08/2019

€ 246.10

nga 31/08/2019 në 20/09/2019

€ 204.70

nga 21/09/2019 në 27/09/2019

€ 177.10

nga 28/09/2019 në 18/10/2019

€ 127.65

nga 19/10/2019 në 28/10/2019

€ 94.30

» Dhomë Standart Godina Kryesore Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 25/04/2019 në 10/05/2019

€ 98.90

nga 11/05/2019 në 24/05/2019

€ 134.55

nga 25/05/2019 në 14/06/2019

€ 186.30

nga 15/06/2019 në 05/07/2019

€ 209.30

nga 06/07/2019 në 30/08/2019

€ 251.85

nga 31/08/2019 në 20/09/2019

€ 209.30

nga 21/09/2019 në 27/09/2019

€ 186.30

nga 28/09/2019 në 18/10/2019

€ 134.55

nga 19/10/2019 në 28/10/2019

€ 98.90

» Dhomë Familjare Open Plan (Max: 4 Rritur)  Tarifa

nga 25/04/2019 në 10/05/2019

€ 136.62

nga 11/05/2019 në 24/05/2019

€ 183.19

nga 25/05/2019 në 14/06/2019

€ 267.03

nga 15/06/2019 në 05/07/2019

€ 294.98

nga 06/07/2019 në 30/08/2019

€ 367.94

nga 31/08/2019 në 20/09/2019

€ 294.98

nga 21/09/2019 në 27/09/2019

€ 267.03

nga 28/09/2019 në 18/10/2019

€ 183.19

nga 19/10/2019 në 28/10/2019

€ 136.62

 

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive