Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Adalya Elite Resort 5* - Lara Kundu

.
.
-20% për Rezervime të Hershme deri 28 Shkurt

Adalya Elite Resort 5* - Lara Kundu

 

Adalya Elite Resort- 5 yje ka një sipërfaqe prej 45.000m² dhe është i pozicjonuar buzë detit. Ky hotel disponon 525 dhoma në total, nga të cilat 409 janë dhoma standarte(39m²), 90 dhoma familjare(50/60m²),20 Suita(64m²) dhe 6 dhoma për paraplegjikët(39m²).Të gjitha dhomat kanë stil modern dhe luksi.Resorti ndodhet vetëm 15km nga qëndra e Antalyas dhe 10km nga aeroporti.

 

Dhomat janë të pajisura me:

- LCD TV/Satelite

- Set caj

- Minibar

- Ajër i kondicionuar

- Kasafortë elekltronike

- Dysheme Laminat

- Ballkon

- Kabin dushi

- Telefon

- Tharëse flokësh

 

Brenda kompleksit të Hotelit:

-Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm

-8 Bar

-Sallon Bukuri,Parukeri,Berber

-Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme

-6 Ashensor Panoramik

-Amfiteater

-Parkim

-Internet kafe

-Disko

-Spa, Masazhe,Fitness,Banjo turke,Sauna,Boutique,aerobic,doktorsherbim lavanderie,

-Restorante A'la Cart (Sesonal Qeshor-Tetor)

-Dhome koferencash

-Plazh privat

-Sporte uji ,Bilardo, Park lojrash, motora uji dhe kanoe,Banane,Tenis

-Jakuzi

 

Sherbime me pagese:

-Dhome lojrash

-Banana

-Jet ski, Motora uji

-Kanoe

-Spa,masazh,

-Surf

-Disko

-Internet kafe,sherbime lavanderie

-Bilardo

 

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" perfshin:

-Cadra djelli dhe shezlonë per pishinë dhe plazh

-Peshqir Plazhi

-Kasafortë në dhome

-Internet në lobi

-Banjo turke & Sauna

-Fitness

-Parkim

-Tennis tavoline

-Aerobic,Water gymnastics, kanoe

-Disko

-Volejboll

-Show profesionale

-Programe Argëtimi

-Konkurse

-Turnamente

-Music Live

-Këndë lojrash

-Mini club

 

Për fëmijë:

-Mini club

-Pishina

-Aqua Park

-Kënd Lojrash

.
.

Adalya Elite Resort 5* - Lara Kundu

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte (Max 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)  Tarifa

nga 21/05/2018 në 17/06/2018

€ 211.20

nga 18/06/2018 në 04/07/2018

€ 242.40

nga 05/07/2018 në 26/08/2018

€ 297.60

nga 27/08/2018 në 16/09/2018

€ 271.20

nga 17/09/2018 në 02/10/2018

€ 242.40


» Dhomë Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 21/05/2018 në 17/06/2018

€ 157.80

nga 18/06/2018 në 04/07/2018

€ 181.20

nga 05/07/2018 në 26/08/2018

€ 222.60

nga 27/08/2018 në 16/09/2018

€ 202.80

nga 17/09/2018 në 02/10/2018

€ 181.20


» Dhomë Standarte Pamje Pjeserisht nga Deti (Max 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)  Tarifa

nga 21/05/2018 në 17/06/2018

€ 223.20

nga 18/06/2018 në 04/07/2018

€ 254.40

nga 05/07/2018 në 26/08/2018

€ 309.60

nga 27/08/2018 në 16/09/2018

€ 283.20

nga 17/09/2018 në 02/10/2018

€ 254.40


» Dhomë Standarte me pamje nga deti (Max 3 Rritur )  Tarifa

nga 21/05/2018 në 17/06/2018

€ 235.20

nga 18/06/2018 në 04/07/2018

€ 266.40

nga 05/07/2018 në 26/08/2018

€ 321.60

nga 27/08/2018 në 16/09/2018

€ 295.20

nga 17/09/2018 në 02/10/2018

€ 266.40


» Dhomë Familjare (Max: 4 Rritur)  Tarifa

nga 21/05/2018 në 17/06/2018

€ 316.80

nga 18/06/2018 në 04/07/2018

€ 363.60

nga 05/07/2018 në 26/08/2018

€ 446.40

nga 27/08/2018 në 16/09/2018

€ 406.80

nga 17/09/2018 në 02/10/2018

€ 363.60


» Dhomë Familjare Pamje nga Deti (Max: 4 Rritur)  Tarifa

nga 21/05/2018 në 17/06/2018

€ 352.80

nga 18/06/2018 në 04/07/2018

€ 399.60

nga 05/07/2018 në 26/08/2018

€ 482.40

nga 27/08/2018 në 16/09/2018

€ 442.80

nga 17/09/2018 në 02/10/2018

€ 399.60

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.
.