Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Royal Adam & Eve 5* - Belek  ( 16+)

Belek

Hoteli është i përbërë nga 469 Dhoma në Total, të cilat janë të shpërndara në Ndërtesën Kryesore 6 - katëshe si dhe në Villa dhe Suita.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- Krevat ergonomik
- Tv Plazma me satelit
- Maxibar (me pagesë)
- Minibar
- Kasafortë
- Telefon në dhomë dhe në tualet
- Pasqyrë tualeti
- Wireless
- Jakuzzi Therapy
- Tharëse flokësh
- Vaskë
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor, 1 Patisserie Lounge dhe 7 Restorante A La Carte
- Pishinë e jashtme me rrëshkitëse, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë e jashtme dhe e brendshme dhe Akuapark
- 12 Bar-e në ambiente të ndryshme të Hotelit
- Disko
- Live Music
- SPA Center, Banjo Turke, Sauna, Pishinë Jakuzzi, 
Yoga dhe Sallë Fitnesi
- Amfiteatër dhe 2 Kinema
- Internet kafe 
- Shopping Center
- Volejboll në plazh, Windsurf (me licensë), Gjimnastikë në ujë, Aerobi, Bilardo, Katamaran (me licensë), Mësime vallëzimi, Tenis, Kanoe, Basketboll, Surf (me licencë), Futboll, Bowling, Golf, Mësime tenisi, Jet – ski, Parashutë, Parukeri, Sallë Konferencash, Shërbim mjekësor, Futboll, Lavanteri, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive“ përfshin:
- Mëngjesi, dreka dhe darka bufe
- Të gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike - 24 orë
- Restorant A La Carte (për secilin restorant – me rezervim)
- Akullore
- Animacione të shumëllojshme
- Muzikë Live
- Koncerte
- Volejboll në plazh
- Basketboll
- Windsurf (me licencë)
- Mësime vallëzimi
- Tenis
- Bilardo
- Yoga
- Kanoe
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Hamam
- Akuapark
- Fitness Center
- Wireless në dhomë
- Disko
- 2 Kinema
- Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
- Dyshekë plazhi dhe peshqirët e plazhit

Harta

Royal Adam & Eve 5* - Belek  ( 16+)

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Design Zonjave (Max 3 Rritur)  Tarifa

nga 16/05/2018 në 05/06/2018

€ 242.40

nga 06/06/2018 në 10/07/2018

€ 297.60

nga 11/07/2018 në 25/08/2018

€ 352.80

nga 26/08/2018 në 22/09/2018

€ 297.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018

€ 242.40


» Dhomë Design Zonjave Teke (Max 1 Rritur)  Tarifa

nga 16/05/2018 në 05/06/2018

€ 181.20

nga 06/06/2018 në 10/07/2018

€ 223.20

nga 11/07/2018 në 25/08/2018

€ 264.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018

€ 223.20

nga 23/09/2018 në 07/10/2018

€ 181.20


» Dhomë Design Muaj Mjalti (Max: 2 Rritur)  Tarifa

nga 16/05/2018 në 05/06/2018

€ 242.40

nga 06/06/2018 në 10/07/2018

€ 297.60

nga 11/07/2018 në 25/08/2018

€ 352.80

nga 26/08/2018 në 22/09/2018

€ 297.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018

€ 242.40


» Dhomë Design Cifti Romantik (Max: 2 Rritur)  Tarifa

nga 16/05/2018 në 05/06/2018

€ 242.40

nga 06/06/2018 në 10/07/2018

€ 297.60

nga 11/07/2018 në 25/08/2018

€ 352.80

nga 26/08/2018 në 22/09/2018

€ 297.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018

€ 242.40


» Dhomë Design (Max 3 Rritur)  Tarifa

nga 16/05/2018 në 05/06/2018

€ 386.40

nga 06/06/2018 në 10/07/2018

€ 429.60

nga 11/07/2018 në 25/08/2018

€ 480.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018

€ 429.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018

€ 386.40


» Dhomë Design Teke (Max 1 Rritur)  Tarifa

nga 16/05/2018 në 05/06/2018

€ 289.20

nga 06/06/2018 në 10/07/2018

€ 321.60

nga 11/07/2018 në 25/08/2018

€ 360.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018

€ 321.60

nga 23/09/2018 në 07/10/2018

€ 289.20


» Dhome Design me pamje nga deti (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 16/05/2018 në 05/06/2018

€ 643.20

nga 06/06/2018 në 10/07/2018

€ 720.00

nga 11/07/2018 në 25/08/2018

€ 720.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018

€ 643.20

nga 23/09/2018 në 07/10/2018

€ 578.40


» Suite Design (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 16/05/2018 në 05/06/2018

€ 867.60

nga 06/06/2018 në 10/07/2018

€ 964.80

nga 11/07/2018 në 25/08/2018

€ 1080.00

nga 26/08/2018 në 22/09/2018

€ 964.80

nga 23/09/2018 në 07/10/2018

€ 867.60


» King Suite (Max: 3 Rritur)  Tarifa

nga 16/05/2018 në 05/06/2018

€ 2167.20

nga 06/06/2018 në 10/07/2018

€ 2287.20

nga 11/07/2018 në 25/08/2018

€ 2287.20

nga 26/08/2018 në 22/09/2018

€ 2287.20

nga 23/09/2018 në 07/10/2018

€ 2167.20

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

Shërbimet pa pagesë:

 • AEROBIC / STEP
 • Air Condiditon
 • Beach Hotel
 • BEACH TOWELS
 • BEACH VOLLEY
 • Conference Hall
 • Credit Card
 • Exchange
 • Fitness Center
 • GYMNASTIC
 • Indoor Pool
 • Kids Pool
 • MAIN RESTAURANT
 • MATTRESS
 • MINI CLUB
 • MINI FOOTBALL
 • NON MOTORIZED WATER SPORTS
 • Outdoor Pool
 • Parking
 • Private Beach
 • SANDY BEACH
 • Sauna
 • Snack Bar
 • Squash
 • STEAM BATH
 • SUN BEDS
 • SUN UMBERELLAS
 • Table Tennis
 • Tennis Court
 • Turkish Bath
 • VITAMIN BAR
 • Water Slides

Shërbimet që paguhen

 • A'LA CARTE RESTAURANTS
 • BABY SITTER
 • BILLIARDS
 • Diving
 • Doctor
 • DRY CLEANING
 • FAX
 • GAME ROOM
 • Golf Course
 • Hair Dressing Saloon
 • INTERNET
 • Laundry Service
 • LIGHTING FOR TENNIS COURTS
 • Market
 • Massage
 • MOTORIZED WATER SPORTS
 • Nurse
 • Rent a Car
 • ROOM SERVICE
 • SHOPPING CENTER
 • SPA
 • Sport Equipment
 • TELEPHONE
 • WELLNESS CENTER
 

.