Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Hotel Lodge 3* – Mavrove

Hotel Lodge Mavrovo

Hotel Lodge Mavrovo gjendet vetëm pak metra nga qendra e skive në Mavrovë, Maqedoni. Me tre yje, Hotel Lodge ofron të gjitha shërbimet e një hoteli skish luksi. Hoteli ka në total 15 dhoma të dizenjuara me kujdes e të pajisuara me banjo private, spa, telefon direkt, dhe TV satelitor.

 

Cmimet e hotel Lodge

40 euro / personi ne dhome dyshe

Cmimet per femijet: 
Femijet 0-6.99 vjec jane falas.
Femijet 7-11.99 vjec – 50% ulje.
Femije mbi 12 vjec paguajne cmim te plote.


Ne cmim perfshihet:

  • Mengjesi dhe darka
  • Perdorimi i Sauna, Jakuzzi, Pishine, Palester qe ndodhen ne hotel Bistra dhe Lodge
  • Wi-Fi falas ne dhome dhe ne zonat publike
  • Parkim Falas
  • Taksa e Turistit
  • Kafe/Caj ne dhome
  • Kendi i lojerave per femijet
  • 20% skonto ne bileten e skive

Lodge hotel Mavrovo eshte nje prej hoteleve ekonomike ne kete zone. Per pushime dimerore ne Mavrove, dhe oferta te lira, ne ju sugjerojme hotel lodge Mavrovo. Mavrova eshte nje nga destinacionet dimerore me te kerkuara ne Shqiperi, 

.

.
.
.

PENALTI NE RASTET E ANULLIMIT TE REZERVIMIT
• Anullimi deri ne 30 dite kalendarike para nisjes nuk ka penale
• Anullimi 29 dite deri 25 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 20% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 24 dite deri 15 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 50% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 14 dite deri 7 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 75% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 7 dite  kalendarike para dates se flimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 100% te vleres totale te Paketes.

Regullore+Kontrate

.