Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Limak Atlantis  5 *  - Belek

Belek

Hoteli me 5 yje Limak Atlantis është ndërtuar në vitin 2002 dhe rikonstruktuar në 2010-ën. Kompleksi ka një sipërfaqe prej 54.000 m2 dhe është i përbërë nga 178 Dhoma Standarte, 7 Jakuzzi Suita, 100 Dhoma Familjare, 10 Dhoma Duplex dhe 78 Dhoma Extra - Standart.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- Tv 32 kanale
- Minibar
- Kasafortë
- Telefon
- Tharëse flokësh
- Vaskë/dush
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor, 6 Restorante a la carte (Turk, Indian dhe Sushi – Free, Italian, Meksikan dhe Peshku - me pagesë extra)
- 6 Bare
- 5 Pishina të jashtme, Pishinë e brendshme me ujë të ngrohtë, Pishinë për fëmijë dhe Akuapark me 4 rrëshkitëse
- Miniclub për fëmijë, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Babysitter
- Internet kafe
- Wireless në Recepsion
- Shopping Center
- SPA Center
- Dhoma masazhi, Banjo Turke, Sauna dhe Sallë Fitnesi
- Disko
- 4 Fusha Tenisi
- Bowling
- Parukeri
- Sallë Konferencash
- Shërbim mjekësor
- Futboll
- Volejboll
- Bilardo
- Lavanteri
- Amfiteatër
- Kinema

Më Shume Detaje:

Koncepti (Ultra All Inclusive) përfshin:
- Mëngjesi, dreka dhe darka bufe.
- Pijet e vendit dhe të importit alkoolike dhe jo alkoolike (pervec luxe-class drinks)
- Restorant a la carte (Turk, Far East)
- Shërbim në dhomë (02.00 – 04.30)
- Mini buffet për fëmijë (vetëm darka)
- Akullore
- Animacione
- Disko (pijet me pagesë)
- Muzikë Live
- Miniklub për fëmijë
- Volejboll në plazh
- Basketboll
- Tenis
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Akuapark
- Fitness Center
- Internet ne Loby Bar
- Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
- Dyshekë plazhi dhe peshqirët e plazhit

Hoteli ndodhet 35 km larg nga aeroporti i Antalya-s dhe 4 km nga qyteti më i afërt, Belek-u. Hoteli ndodhet në breg të detit.

Harta

.

Limak Atlantis 5* - Belek

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 11/06/2018

€ 220.80

nga 12/06/2018 në 02/07/2018

€ 242.40

nga 03/07/2018 në 25/08/2018

€ 266.40

nga 26/08/2018 në 14/09/2018

€ 220.80

nga 15/09/2018 në 15/10/2018

€ 172.80


» Dhomë Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 11/06/2018

€ 165.00

nga 12/06/2018 në 02/07/2018

€ 181.20

nga 03/07/2018 në 25/08/2018

€ 199.20

nga 26/08/2018 në 14/09/2018

€ 165.00

nga 15/09/2018 në 15/10/2018

€ 129.00


» Dhomë Familjare (Max: 4 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 11/06/2018

€ 352.80

nga 12/06/2018 në 02/07/2018

€ 385.20

nga 03/07/2018 në 25/08/2018

€ 435.60

nga 26/08/2018 në 14/09/2018

€ 352.80

nga 15/09/2018 në 15/10/2018

€ 277.20

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.