Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Hotel Sport 3* – Mavrove

Hotel Sport Mavrovo

Hotel Sport Mavrovo gjendet në qendrën sportive të Mavrovës. Vetëm pak metra larg nga Liqeni i Mavrovës, Hotel Sport përbën një pikë fillestare nga ku klientët mund të fillojnë aktivitetet e tyre. Hotel Sport Mavrovo, me tre yje, ofron 28 dhoma “Deluxe”, 4 Apartamente, një Restorant, dhe një Bar. Dhomat janë të pajisura me një banjo private, TV satelitor, dhe telefon direkt.


Cmimet e hotel Sport:

53 euro / personi ne dhome dyshe

Cmimet per femijet: 
Femijet deri ne 6.99 vjec jane falas
Femije  7 – 11.99 vjec – 50% ulje
Femijet mbi 12 vjec paguajne cmim te plote.

Ne cmim perfshihet:

  • Mengjesi dhe darka
  • Perdorimi i Sauna, Jakuzzi, Pishine, Palester qe ndodhen ne hotel Bistra dhe Lodge
  • Wi-Fi falas ne dhome dhe ne zonat publike
  • Parkim Falas
  • Taksa e Turistit
  • Kafe/Caj ne dhome
  • Kendi i lojerave per femijet
  • 20% skonto ne bileten e skive

Kontaktoni  per te rezervuar pushime dimerore ne Mavrove. Pamja e liqenit nderkohe qe ben ski ne Mavrove eshte perrallore. Ofertat ne Mavrove jane nga me te larmishme .

Hotel Sport 3* eshte nje nga hotelet me ekonomike ne Mavrove. Per shkak se menaxhohen nga i njejti rrjet, ju, nese akomodoheni ne hotel Sport, mund te perdorni facilitetet e hotel Bistra ne Mavrove pa kosto shtese. Pushime dimerore ne Hotel Sport Mavrove, zgjedhja e duhur!

.
.

.

PENALTI NE RASTET E ANULLIMIT TE REZERVIMIT
• Anullimi deri ne 30 dite kalendarike para nisjes nuk ka penale
• Anullimi 29 dite deri 25 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 20% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 24 dite deri 15 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 50% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 14 dite deri 7 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 75% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 7 dite  kalendarike para dates se flimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 100% te vleres totale te Paketes.

Regullore+Kontrate

.