Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Hotel Makpetrol 3* – Mavrove

Hotel Makpetrol Mavrovo

Hotel Makpetrol Mavrovo gjendet në anë të malit Bistra, pranë liqenit të Mavrovës dhe qendrës së skive. I vendosur në Parkun Kombëtar të Mavrovës, Hotel Makpetrol ofron shërbime shumë të mira dhe rekreacione të përshtatshmë si në dimër ashtu dhe në verë. Krahas dhomave standarde dhe dy suitave, hoteli ka parkimin e tij dhe në dhoma janë të vendosura garderoba të posacme për pajisje skish. Dhomat janë të pajisura me TV satelitor, mini bar, telefon, banjo, dhe balkon me pamje fantastike në drejtim të shtigjeve të skive.


Cmimet e Hotel Makpetrol- Mavrove


38€/Person nata me mengjes e darke – akomodim ne dhome double standart


50€/Person nata me mengjes dhe darke – akomodim ne apartament


Ekstra:

  • Femijet deri ne 6.99 vjec jane falas nese ndajne krevatin me prinderit.
Nese akomodohen ne krevat ekstra (portativ) ne dhome me 2 prinder kane 30% zbritje.
  • Femijet nga 7-12 Vjec perfitojne 30% zbritje.
  • Femijet mbi 12 vjec paguajne cmim te plote.
  • Personi i trete ne shome paguan 30% me pak
  • Shtesa per dreken – 10 €/Person/per dite

SHENIM:

  • Cmimet jane te vlefshme per minimum qendrimi 2 nete. 
  • Cmimet per nje nate qendrimi llogariten 30% me shume se vlera me siper
  • Te gjitha dhomat jane me 2 krevate te ndare te bashkuar bashke. Nuk ka krevate dopio. Personi i trete ne dhome eshte me krevat portativ.

Rezervo tani

Kontaktoni me agjentin e  zyres   erlitravel  per te rezervuar pushime dimerore ne Mavrove. Pamja e liqenit nderkohe qe ben ski ne Mavrove eshte perrallore. Ofertat ne Mavrove jane nga me te larmishme prane agjensise tone. Hotel Makpetrol 3* eshte nje nga hotelet me ekonomike ne Mavrove. Pushime dimerore ne Hotel Makpetrol Mavrove, zgjedhja e duhur!   Oferta eshte ekonomike dhe kushtet jane standarte. Ne deshironi hotele te standarteve te larta, na kontaktoni per sugjerime per hotele te tjera ne Mavrove.

.

Harta

.

PENALTI NE RASTET E ANULLIMIT TE REZERVIMIT
• Anullimi deri ne 30 dite kalendarike para nisjes nuk ka penale
• Anullimi 29 dite deri 25 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 20% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 24 dite deri 15 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 50% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 14 dite deri 7 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 75% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 7 dite  kalendarike para dates se flimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 100% te vleres totale te Paketes.

Regullore+Kontrate

.