Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Cornelia Diamond Golf Resort 5* - Belek ,Antalya

OFERTE :  Zbritje -20% për Rezervime të Hershme deri 31 Mars
Belek

Hoteli me 5 yje zë një sipërfaqe prej 200.000m2 dhe është i vendosur në zonën e Belek-ut, ndodhet 35 km larg nga aeroporti i Antalya-s dhe shtrihet në breg të detit. Hoteli është i përbërë nga 571 dhoma në total, nga të cilat 413 Dhoma Standarte, 29 Suita me 4 krevate, dhe 129 Suita me 2 krevate. Ndër to ka dhe dhoma për paraplegjikët dhe dhoma non – smoking.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- Tv satelitor
- Minibar
- Kasafortë
- Telefon
- Internet
- Tharëse flokësh
- Vaskë
- Dush
- Ballkon
- Tapet

Brenda kompleksit të Hotelit do të gjeni:
- Restoranti kryesor “Diamond” dhe 8 Restorante a la carte
- 10 bare përfshirë këtu dhe Night bar
- 8 Pishina të jashtme, 1 Pishinë e brendshme me ujë të ngrohtë, Pishinë për fëmijë, 3 Jakuzzi me një sip. prej 12.000 m2 dhe Akuapark
- Miniclub për fëmijë, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Babysitter
- Internet kafe
- Shopping Center
- SPA Center “Crassula”, Banjo Turke dhe Sauna
- Sallë Fitnesi
- Disko
- 10 Fusha Tenisi
- Parukeri
- 6 Salla Konferencash
- Shërbim mjekësor
- Fushë Golfi me sip. 4800 m2, Futboll, Volejboll, Shah, Bowling, Bilardo, Lavanteri, Sallë lojrash, 2 Amfiteatre, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “De luxe All Inclusive “ përfshin :
- Mëngjesi, dreka dhe darka bufe.
- Të gjitha pijet e vendit alkolike dhe jo alkolike, lëng portokalli
- Mini buffet për fëmijë në restorantin kryesor
- Animacione
- Disko
- Muzikë Live
- Miniklub për fëmijë
- Volejboll në plazh
- Basketboll
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Akuapark
- Fitness Center
- Disko
- Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
- Dyshekë plazhi dhe peshqirët e plazhit

Hoteli ndodhet 35 km larg nga aeroporti i Antalya-s dhe shtrihet në breg të detit.

Harta

cornelia Diamond golf resort belek

Cornelia Diamond Golf Resort 5* - Belek

Cornelia Diamond Golf Resort 5* - Belek

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte Pamje nga Kopshti

[FEMIJA I DYTE PA KREVAT] (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)             Tarifa

nga 01/05/2018 në 07/06/2018                                                                          € 296.70

nga 08/06/2018 në 11/07/2018                                                                          € 333.50

nga 12/07/2018 në 27/07/2018                                                                            € 356.50

nga 28/07/2018 në 27/08/2018                                                                           € 393.30

nga 28/08/2018 në 27/09/2018                                                                          € 333.50

nga 28/09/2018 në 23/10/2018                                                                          € 296.70


» Dhomë Standarte Pamje Pjesërisht Nga Deti Ndertesa Kryesore

[FEMIJA I DYTE PA KREVAT] (Max: 2+2 ose                                                   Tarifa

nga 01/05/2018 në 07/06/2018                                                                       € 308.20

nga 08/06/2018 në 11/07/2018                                                                        € 345.00

nga 12/07/2018 në 27/07/2018                                                                         € 368.00

nga 28/07/2018 në 27/08/2018                                                                       € 404.80

nga 28/08/2018 në 27/09/2018                                                                       € 345.00

nga 28/09/2018 në 23/10/2018                                                                       € 308.20


» Dhomë Standarte Superior me Pamje nga Deti

[FEMIJA I DYTE PA KREVAT] (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 te rritur)       Tarifa

nga 01/05/2018 në 07/06/2018                                                                       € 331.20

nga 08/06/2018 në 11/07/2018                                                                        € 368.00

nga 12/07/2018 në 27/07/2018                                                                         € 391.00

nga 28/07/2018 në 27/08/2018                                                                        € 427.80

nga 28/08/2018 në 27/09/2018                                                                       € 368.00

nga 28/09/2018 në 23/10/2018                                                                       € 331.20


» Dhomë Familjare Pamje nga Kopshti

[FEMIJA I DYTE PA KREVAT] (Max: 4 Rritur + 2 Femije ose 4 Rritur)           Tarifa

nga 01/05/2018 në 07/06/2018                                                                      € 662.40

nga 08/06/2018 në 11/07/2018                                                                       € 742.90

nga 12/07/2018 në 27/07/2018                                                                        € 792.35

nga 28/07/2018 në 27/08/2018                                                                       € 872.85

nga 28/08/2018 në 27/09/2018                                                                      € 742.90

nga 28/09/2018 në 23/10/2018                                                                      € 662.40

 

Çmimet për dhomë, akomodimi diamond all inclusive

.