Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Alan Xafira Deluxe  5*  - Alanya

-25% për Rezervime të Hershme deri 28 Shkurt ,
-2 euro për rritur natë min 5 net Rez deri 28.02
Alanya

Hoteli - 5 yje ndodhet në zonën e Turkler, 10 km larg Qytetit të Alanias dhe 100 km larg aeroportit të Antalias, 650 metra larg plazhit. Totali i dhomave është 813, ndër të cilat 573 dhoma standarte (37 m2), 192 dhoma familjare (50 m2), etj.

Në të gjitha dhomat do të gjeni:
- Ajër të kondicionuar qëndror
- Ballkon
- WiFi
- Minibar (ujë rifurnizim ditor)
- TV satelitor

Në brendesi të kompleksit do të gjeni:
- Restorant Kryesor Bufe dhe 3 Restorante A La Carte (Italian, Turk dhe Lindje e Largët)
- Bar-e në ambjente të ndryshme
- Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë
- Plazh privat me guralecë dhe rërë. Shuttle nga hoteli cdo 15 min
- WiFi pa pagesë në lobi
- SPA, qendër shëndeti, masazh, banjo turke dhe sauna
- Miniclub për fëmijët 04-12 vjeç
- Ping Pong, Volejboll në plazh, biliardo, doktor, bebisiter, lavanteri, fax, floktore, etj. 

Më Shume Detaje: Në paketën "Ultra All Inclusive" përfshin:
- Mëngjes, Mëngjes i vonë, Drekë, Mbasdite, Darkë, Darkë e vonë në bufenë e restorantit kryesor
- Pijet alkolike dhe jooalkolike vendase dhe ato të importit standarte
- 1 herë për një jave qëndrim me rezervim tek Restorantet A La Carte
- Ushqim dhe pijet në plazh deri në 18.00
- Shezlongje, Cadër, Peshqire në plazh dhe pishinë

Harta

alan xafira

Alan Xafira Deluxe 5* - Alanya

 

LISTA E ÇMIMEVE

 

Çmimet e dhomave

» Dhomë Ekonomike (Max 3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 02/06/2018

€ 117.60

nga 03/06/2018 në 15/06/2018

€ 129.60

nga 16/06/2018 në 07/07/2018

€ 153.60

nga 08/07/2018 në 25/08/2018

€ 177.60

nga 26/08/2018 në 15/09/2018

€ 153.60

nga 16/09/2018 në 29/09/2018

€ 129.60

nga 30/09/2018 në 16/10/2018

€ 93.60


» Dhome Superiore me pamje nga toka (Max 3 Rritur + 1 Fëmijë  Tarifa

nga 19/05/2018 në 02/06/2018

€ 122.40

nga 03/06/2018 në 15/06/2018

€ 134.40

nga 16/06/2018 në 07/07/2018

€ 158.40

nga 08/07/2018 në 25/08/2018

€ 182.40

nga 26/08/2018 në 15/09/2018

€ 158.40

nga 16/09/2018 në 29/09/2018

€ 134.40

nga 30/09/2018 në 16/10/2018

€ 98.40


» Dhome Superiore Teke me pamje nga toka (Max 1 Rritur + 1 Fëmijë  Tarifa

nga 19/05/2018 në 02/06/2018

€ 91.20

nga 03/06/2018 në 15/06/2018

€ 100.20

nga 16/06/2018 në 07/07/2018

€ 118.20

nga 08/07/2018 në 25/08/2018

€ 136.20

nga 26/08/2018 në 15/09/2018

€ 118.20

nga 16/09/2018 në 29/09/2018

€ 100.20

nga 30/09/2018 në 16/10/2018

€ 73.20


» Dhomë Standarte Superiore me pamje nga Pishina (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 02/06/2018

€ 127.20

nga 03/06/2018 në 15/06/2018

€ 139.20

nga 16/06/2018 në 07/07/2018

€ 163.20

nga 08/07/2018 në 25/08/2018

€ 187.20

nga 26/08/2018 në 15/09/2018

€ 163.20

nga 16/09/2018 në 29/09/2018

€ 139.20

nga 30/09/2018 në 16/10/2018

€ 103.20


» Dhomë Superiore Familjare me pamje nga toka (Max 4 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 02/06/2018

€ 183.60

nga 03/06/2018 në 15/06/2018

€ 201.60

nga 16/06/2018 në 07/07/2018

€ 237.60

nga 08/07/2018 në 25/08/2018

€ 273.60

nga 26/08/2018 në 15/09/2018

€ 237.60

nga 16/09/2018 në 29/09/2018

€ 201.60

nga 30/09/2018 në 16/10/2018

€ 147.60


» Dhomë Superiore Familjare me pamje nga pishina (Max: 4 Rritur + 1 Fëmijë)  Tarifa

nga 19/05/2018 në 02/06/2018

€ 190.80

nga 03/06/2018 në 15/06/2018

€ 208.80

nga 16/06/2018 në 07/07/2018

€ 244.80

nga 08/07/2018 në 25/08/2018

€ 280.80

nga 26/08/2018 në 15/09/2018

€ 244.80

nga 16/09/2018 në 29/09/2018

€ 208.80

nga 30/09/2018 në 16/10/2018

€ 154.80

 

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

.
.