Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Udhetim ne   Korfuz  Allinclusive  -  3 dite  fillon nga  89  euro

Greqi -  fillon nga  07 Shtatori

Vizitohet: GOUVIA, KASSIOPI, PALEOKASTRITSA, PAXOS, ANTIPAXOS


►Datat e Udhetimeve

14-16 Shtator -   89 euro

 =================

21-23 Shtator -  89 euro

==================

28-30 Shtator -   89 euro

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Greqi -  fillon nga  07 Shtatori

Vizitohet: GOUVIA, KASSIOPI, PALEOKASTRITSA, PAXOS, ANTIPAXOS

Programi:

Dita e Parë:

Nisja nga Tirana në oren 12:00 te nates të nje nate më parë dhe udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz në orën 11:30 - 12:00 . Sistemimi në Hotel. Qendrim i lire per plazh , konusmimi i darkes ne hotel . Vizite gjate mbremjes ne qender te Korfuzit .


Dita e Dytë:

Mengjesi ne hotel . Vazhdimi i udhetimit per ne portin kryesor te Korfuzit ku do te startojm udhetimin me anije per te bere vizite dhe plazh ne ishujt fantastik PAXOS - ANTIPAXOS .Ne kete shetitje te mrekullueshme do te kemi mundsi te bejm vizite ne shpellat blue te Ipajas dhe Ahai . Vizite Panoramike ne shkembinjte e bardhe te Erimitis. Plazh ne ujerat fantastike te Antipaxos ne Paradise Beach . Me pas ndales fshatin Gaios per shetitje , plazh dhe konsumimin e drekes . Kthimi ne hotel rreth pasdites .( kjo shetitje e mbrekullueshme ka kosto extra prej 25 eurosh dhe eshte e realizueshme vetem ne raste se moti eshte i kthjellet dhe deti eshte i qete , ne raste te kundert behet vizite ne plazhin e Paleokastritsas ). Darka ne hotel .Qendrim i lire ne shetitoren e Gouvias .


Dita e Tretë :

Mengjesi ne hotel , plazh ne Kassiopi deri ne drek . Nisja nga Korfuzi me traget dhe nëpërmjet Igumenicës për në Tiranë. Mbrritja në Shqipëri.


NE CMIM PERFSHIHET:

►Transporti me autobus komod.

►Akomodimi ne hotel

►Mëngjesi dhe darka

►Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit


Ne cmim nuk perfshihet

►Gjithcka që nuk është përmendur në rubrikën përfshihet.

►Bileten e tragetit Igumenic - Korfuz- Igumenic 11 Euro p/person .

►Shëtitjet me anije drejt ishullit Paxos - Antipaxos 25 Euro p/person .

►Hyrjet në monumente dhe muzeume .

►Siguracioni jetës në udhetim (I detyrueshem) .


Shenim

POLITIKAT E FEMIJEVE

• 0-4.99 VJEC JANË FALAS

• 5-9.99 VJEC AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE

MBI 10 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

Politikat e Hotelit 

• Wi-fi  , Pa pagese

• Ajer i Kondicionuar , me pagese extra . 2 euro dita .

 

SHENIM

 

►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 75% ME SHUME.

►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

.
.

Weekend All Inclusive në Korfuz, 3 Ditë  nga €89

 

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

 

» Weekend II

nga 14/09/2018 në 16/09/2018                                                                                         Tarifa  »

Hotel  3* Dhomë Standart (Max: 3 Rritur )                                                                         € 89.00

 

» Weekend III

nga 21/09/2018 në 23/09/2018                                                                                         Tarifa  »

Hotel 3* Dhomë Standart (Max: 3 Rritur )                                                                          € 89.00

 

» Weekend IV

nga 28/09/2018 në 30/09/2018                                                                                         Tarifa  »

Hotel 3* Dhomë Standart (Max: 3 Rritur )                                                                           € 89.00

 

Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe

.
CORFU
.

PENALTI NE RASTET E ANULLIMIT TE REZERVIMIT
• Anullimi deri ne 30 dite kalendarike para nisjes nuk ka penale
• Anullimi 29 dite deri 25 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 20% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 24 dite deri 15 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 50% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 14 dite deri 7 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 75% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 7 dite  kalendarike para dates se flimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 100% te vleres totale te Paketes.

Regullore+kontrat