Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Mali i Zi  ,   2 dite  €50

BUDVA – KOTORR 2 DITE €50

Vizitohen: BUDVA - KOTORR – PODGORICE


Data e Udhetimit:    , 17  ,   24 ,  31  Mars

 

Programi:

 

►DITA E PARE- Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Kalimi i kufirit ne piken doganore Muriqan. Pas kalimit te kufirit ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin. Nisemi drejt Shen Stefanit. Ndalese ne Shen Stefan. Opsionale vizite brenda Ishullit me te famshem ne Malin e Zi (8 euro/personi ne grup). Nisemi drejt qytetit te Kotorrit ku do te vizitojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve. Kthimi ne qytetin e Budves. Akomodimi ne Hotel, me pas do te vazhdojme nje shetitje ne qender te Budves ku do te vizitojme Kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve, Qytetin e Vjeter. Darka ne hotel.

 

►DITA E DYTE- Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit paradite e lire, rreth ores 11:00 do te nisemi drejt qytetit te Podgorices per shopping ne qendren me te madhe tregtare Delta City. Do te vazhdojme per ne Ujevaren e Niagares ku do te kemi mundesi per konsumimin e drekes. Nisemi drejt Tiranes me ndalesa te shkurtra per pushime. Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00.

Ne cmim perfshihet

*TRANSPORTI ME AUTOMJET KOMOD

*AKOMODIMI NE HOTEL BRACERA 4* NE QENDER TE BUDVES

*MENGJESI + DARKA

*SPA & PISHINA DIMERORE

*WI-FI FALAS

*SHOQERUESI SHQIPTAR GJATE GJITHE UDHETIMIT


Ne cmim nuk perfshihet

*SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM

*HYRJA NEPER MONUMENTE DHE MUZEUME

*GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR ME SIPER

Shenim

 

POLITIKAT E FEMIJEVE

• 0-3.99 VJEC JANË FALAS

• 3.99- 11.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE

• MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

 

SHENIM

►Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.

►Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.

►Per rezervim nevojitet 30% e pageses parapagim dhe pjesa tjeter 5 dite para nisjes .

►Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.

►Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.

►Nese nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udheton me njerin ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar .

.
.
Budva-Kotorr
.
 
Çmimet e dhomave
» BUDVA-KOTORR
17 , 24, 31 Mars- 2 dite
 Tarifa
 Dhomë Standart (Max: 3 Rritur)
 
€ 50.00 
 Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe
 
 
.
ULCIN
.

PENALTI NE RASTET E ANULLIMIT TE REZERVIMIT
• Anullimi deri ne 30 dite kalendarike para nisjes nuk ka penale
• Anullimi 29 dite deri 25 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 20% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 24 dite deri 15 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 50% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 14 dite deri 7 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 75% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 7 dite  kalendarike para dates se flimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 100% te vleres totale te Paketes.

Regullore+Kontrate

.