Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Korfuz  -  Vere 2018  ,  5   dite,      

Korfuz 5 ditë 


Çmimet me poshte me  transportin perfshire 

 

Akomodimi  ne Hotel  Melody 3* , Mengjes dhe Darke 

 

►Datat e Udhetimeve

 

26 Qershor

 

199€


22  Korrik

 

220€

 

06 , 15 , 19 Gusht

 

230€ 

 

K O R F U Z    5  Dite

Vizitohet: 

GOUVIA, PALEOKASTRICA, PAXOS, ANTIPAXOS, CAVOS
 

DITA E PARE :

 

Nisja nga Tirana 23:30 nje dite para dates se nisjes . Vazhdimi i udhetimit për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz. Sistemimi në Hotel. Plazh ne gjirin e Gouvias . Darka ne hotel , vizite ne qender te korfuzit.


DITA E DYTE :

 

Mengjesi ne hotel. Vizite & plazh ne Paleokastritsa . Qendrimi per plazh deri ne pasdite . Kthimi ne hotel . Darka ne Hotel .

 

DITA E TRETE :

 

Mengjesi ne hotel . Vazhdimi i udhetimit per ne portin kryesor te Korfuzit ku do te startojm udhetimin me anije per te bere vizite dhe plazh ne ishujt fantastik PAXOS - ANTIPAXOS .

Kthimi ne hotel rreth pasdites . Darka ne hotel .Qendrim i lire ne shetitoren e Gouvias .

 

DITA E KATERT :

 

Mengjesi ne hotel . Vazhdimi i udhetimit per ne piken me jugore te Korfuzit , Cavos . Zone ne te cilen jeta eshte me e gjalleruar se ne te gjithe ishullin si gjate nates ashtu edhe gjate dites . Qendrim per plazh ne Cavos deri ne pasdite . Kthimi ne hotel , Darka ne hotel .

 

DITA PESTE :

 

Mengjesi ne hotel .Udhëtimi i kthimit me Traget dhe autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.


Kliko ketu per Korfuz 6 ditë


NE CMIM PERFSHIHET:

 

►Transporti me autobus komod.

►Akomodimi 4 nete në hotelet perkates.

►Mëngjesi dhe darka .

►Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.

Ne cmim nuk perfshihet

 

►Gjithcka që nuk është përmendur në rubrikën përfshihet.

►Bileten e tragetit Igumenic - Korfuz- Igumenic 11 Euro p/person .

►Shëtitjet me anije drejt ishullit Paxos - Antipaxos 25 Euro p/person .

►Hyrjet në monumente dhe muzeume .

►Siguracioni jetës në udhetim (I detyrueshem) .

►Taksat lokale te ligjit te ri Grek e cila paguhet cash ne recepsion . 1.5 euro per dhome per nate ne hotel me 3* dhe 3 euro per dhome per nate ne hotel me 4*.

 

Shenim

 

POLITIKAT E FEMIJEVE

 

0-4.99 VJEC JANË FALAS

• 5-9.99 VJEC AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE

MBI 10 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

 

SHENIM

 

►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 75% ME SHUME.

►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

.
.
corfu
.