Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Hotel Bistra 4*  Mavrove - Maqedoni

Mavrove

Bistra hotel me 4 yje është i vendosur në fund të malit të Bistrës, ngjitur me liqenin e Mavrovës. Hoteli ka 118  shtreter , të gjitha dhomat janë të pajisura me tualete me dush, disa dhoma delux kanë jakuzzi, telefon, Tv të lidhur me kabllor. Në restornatin e Bistras do të gjeni kuzhinë tradicionale dhe të europiane gjithashtu. Hoteli është i vendosur 100 km larg aeroportit. Hoteli ofron ne ambientet e tij një pishinë të brëndshme, sauna, SPA, qendër fitnesi dhe parking.

Vendodhja:

Hotelet Bistra ndodhet ne buze te pistave te skive te

malit Bistra siper liqenit te Mavroves.

Pozicioni i jep nje pamje te jashtezakonshme

panoramike drejt liqenit. 

Akomodimi:

Dhomat jane te arreduara me stil Anglez, duke u

kryqezuar me natyren dhe boten e kafsheve te egra.

Parking privat, pishine te brendeshme, jakuzi,

sauna, bar-kafe, restorant, dhome lojrash per

femije, salle konferencash, si dhe ambjete

relaksuese te brendeshme

Restoranti ofron gatime te larmishme te detit dhe

tradicional.


SEZONI I DIMRIT 2018
Periudha 1 deri 10 Janar ( dhe per te gjitha fundjavat ne vazhdim)

55 euro / personi me mengjes dhe darke


SEZONI I DIMRIT 2018
Nga e diela ne te ejnte

35 euro / personi me mengjes dhe darke

– Cmimet per femijet: 
Femijet deri ne 7 vjec jane falas
Femijet 8-11 vjec – 50% ulje
Femijet mbi 12 vjec paguajne cmim te plote.

Ne cmim perfshihet perdorimi i Sauna, Jakuzzi, Pishine, Palester qe ndodhen ne hotel Bistra.

.
.
.

PENALTI NE RASTET E ANULLIMIT TE REZERVIMIT
• Anullimi deri ne 30 dite kalendarike para nisjes nuk ka penale
• Anullimi 29 dite deri 25 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 20% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 24 dite deri 15 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 50% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 14 dite deri 7 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 75% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 7 dite  kalendarike para dates se flimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 100% te vleres totale te Paketes.

Regullore+Kontrate

.