Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Hotel Bianca Resort & SPA  5* Kolasin -Mali i Zi

Kolashin

Bianca Resort & SPA me 5 yje eshte një vendpushim ekskluziv per te gjithe llojshmerine e pushuesve , duke ofruar të gjithë sofistikimin hiret e një hoteli të klasit botëror ku  kombinohet ambjenti klasik me  elegancën e një resorti  privat.Ngrohtësia e dizajnit të brendshëm prej druri masiv në kombinim me sipërfaqet me  gur të qarta sjell ndjenjën e nje shtëpie edhe pse  larg nga shtëpia juaj.Klinika Energjike Spa Club  ofron  25 metër pishinë te brendshme , palestër dhe nje  zonë të madhe Wellness.


*************************************************


Cmimet per 03 – 12/01/2018


Dhoma Standarte – 85 euro per person/per nate

Dhoma Superiore – 95 euro per person/ per nate

Dhoma Executive – 105 euro per person/ per nate


Cmimet per 13/01 – 12/03/2018

Nga e Djela ne te Enjte:


Dhoma Standarte – 60 euro per person/per nate

Dhoma Superiore – 70 euro per person/ per nate

Dhoma Executive – 80 euro per person/ per nate


Cmimet per 13/01 – 12/03/2018

Fundjavat:


Dhoma Standarte – 75 euro per person/per nate

Dhoma Superiore – 88 euro per person/ per nate

Dhoma Executive – 98 euro per person/ per nate

Ne cmim perfshihen:


– Mengjesi dhe Darka

– Perdorim i lire i pishines, sauna, banjo Turke dhe fitness.

– Parkim i lire

– Wi – Fi pa pagese

Te tjera:

  • Nuk perfshihet taksa vendase 1.3 € personi/ne dite  dhe 0.5 € per femije/ne dite.
  • Femijet nga 0 – 2.99 vjec  falas / baby cot pa pagese
  • Femijet 3 – 11.99 vjec ne krevat ekstra 20 euro/ per femije/ per nate
  • Krevati ekstra mundesohet vetem ne dhomat Superiore ose Executive.
  • Shtesa per dreken per te rritur 10 euro/vakti, per femijet (3-11.99 vjec) 6 euro/vakti.

 

Informacion per dhomat e Bianca Resort: 

Dhoma Standarte: krevat cift – lejon akomodimin deri 2 persona te rritur + 1 femije 8 vjec (krevat me prinderit)


Dhoma Superior: krevat cift ose 2 krevate teke – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 1 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)


Dhoma Executive: krevat cift + krevat tek – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 1 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)


Junior Suite: krevat cift + krevat tek – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 2 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)

.
.
Kolashin
.

PENALTI NE RASTET E ANULLIMIT TE REZERVIMIT
• Anullimi deri ne 30 dite kalendarike para nisjes nuk ka penale
• Anullimi 29 dite deri 25 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 20% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 24 dite deri 15 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 50% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 14 dite deri 7 dite kalendarike para dates se anullimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 75% te vleres totale te Paketes.
• Anullimi 7 dite  kalendarike para dates se flimit te Paketes turistike i jep te drejten Kompanise te mbaje 100% te vleres totale te Paketes.

Regullore+kontrate

.