Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

STAMBOLL 1 - 4 dite

« Back to calendar « Previous Event | Next Event »
Friday November 3, 2017 All Day

Vjeshte në Stamboll, 4 Ditë €239

Stamboll: - Vizitohet Stambolli, Fjetje 3 netë në hotel me 4* BB per 239 euro  Fluturimi me avion direkt Tiranë -Stamboll- -Tirane me Pegasos . Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit.

http://www.erlitravel.com/stamboll-4-dite-direkt-avi


 

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

0 Comments