Erlitravel - Agjenci Udhetimi e Turizmi  

Alan Walker ne Novalja  - Kroaci  ,  5 Ditë €155

Alan Walker ne Novalja !!!


►Datat e Udhetimit

30 Maj – 3 Qershor  5 dite - 155 Euro (Bileta e festivalit e perfshire)

Mosha pjesmarrese : 17-39 Vjec

 

Cmimi i mesiperm eshte i vlefshem per pagesa Brenda dates 15 Maj.


Vizitohet: Ishulli Pag ,Ujevarat e Krka , Novalja , plazhi Zrce , Split , Budva

 

PSE E QUAJNE NOVALJAN “IBIZA E DYTE E EUROPES” ???

 

Novalja është një qytet në veri të ishullit Pag në pjesën Kroate të detit Adriatik. Në kohët e fundit Novalja u bë e famshme për shkak të plazhit të Zrces, që është një nga zonat më të mëdha të partive verore në Europë. Gjithashtu Clubet verore ne Zrce renditen nder clubet me te mira ne toplisten boterore te cilat luajn muzike 24 ore ne cdo dite te sezonit verore .

 

Line-up  I DJ te konfirmuar deri tani :

 

– ALAN WALKER

– CUEBRICK

– JAN LEYK

– PLASTIK FUNK

– ALEXIS

– CHRIS WILLSMAN

– CLUBBUSTERS

– DANTH

– DROPIXX

– FELIX & DEAN

– FORTUNATE & PATRIC

– JEY AUX PLATINEX

– LUKE & TOBE

– MAXTREME

– ROBUN

– SHIPPO

Programi:


Dita e pare:

 

Nisja nga Tirana ne oren 04:00 te mengjesit te dates 30 Maj .Vazhdimi per ne piken doganore te Muriqanit . Pas procedurave doganore drejtohemi per ne qytetin e Budves , qendrim 1 ore e 30 min ne Budva.Me pas nisemi perseri ne udhetim per ne territorin Kroat drejt ishullit Pag aty ku ndodhet Novalja dhe plazhi I famshem I Zrce’s.Akomodimi .Kohe e lire per relax.Ne mbremje do te shkojm ne PARTYN E MIRESEARDHJES qe do te kryhet ne Cocomo club qe ndodhet e qytetin e Novaljas .


Dita e dyte:

 

Shfrytezim I plote I dites ne plazhin e Zrces per te shijuar ujerat e detit Adriatik te zones Kroate dhe njekohesisht per te shuar kuriozitetin ne super clubet fantastike te Zrces “Pse pikerisht cilesohet ky vend IBIZA E DYTE E EUROPES ? “

“AFTER BEACH PARTY” zhvillohet ne kete dite , ku startojm me party shkume dhe trupa te shumte te lagur me shampanje .

Me pas I vjen rradha nje tjeter party teper special … “ WELCOME TO THE JUNGLE “ . Mos harroni , perpara se te futeni ne club duhet te pikturoni fytyren tuaj me imazhin e kafshes tuaj te preferuar , sepse clubi do te transformohet ne xhungel ne ate nate .


Dita e trete:

 

Shfrytezim I dites per plazh dhe festival ne zonen e Zrces.

Pas plazhit vazhdojm perseri me “ AFTER BEACH PARTY” dhe “NIGHT PARTY” nen ritmet e dj te permendur ne LINE UP .


Dita e katert:

 

Opsionale 3 ore party ne anije ne ujerat e detit Adriatik me pije Falas .

“GLOW IN THE DARK”

Dritat do të fiken dhe klubi do të jetë plot fytyra të bukura shndritëse, cila ngjyrë do të jetë e jotja?


Dita e peste:

 

Rreth ores 9:00 te mengjesit nisemi per ne ujevarat fantastike qe ndodhen ne parkun kombetar KRKA .Qendrin ne Krka rreth 2 ore .Vizite ne qytetin e Splitit . Me pas vazhdojm udhetimin per ne kthim ne Shqiperi .Mberritja ne Tirane ne darke vone . Fundi I sherbimit tone !

Gallery


Ne cmim perfshihet:

 

- Transporti vajtje ardhje

- Akomodimi 4 nete ne Apartament

- Wifi,AC

- Bileta e festivalit per te gjitha ditet ne plazhin e ZRCE

- Hyrja falas ne partin e mireseardhjes ne COCOMO CLUB

- Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit


Ne cmim nuk perfshihet

 

- Siguracioni I shendit ne udhetim (I detyrueshem )

- Boat party All included 30 euro (3 ore shetitje plus pije pa limit)

- Cdo gje qe nuk eshte permendur ne rubriken PERFSHIHET

Shenim

 

Lista e Clubeve me te mira ne Zrche Beach .

 

Papaya Club :

-Nga revista e famshme (DJ Mags) eshte cilesuar ne vendin e 9 nga 100 clubet me te mira ne bote.

Madheshtia e Papayes qendron gjithmone ne niveline saj me te lart pikerisht nga bashkepunim me dj te Medhenj nderkombetar .Persa I perket lokacionit eshte krijuar enkas I ngritur afer plazhit qe te njerzit te kene mundsi te shikojn detin perball dhe malet nga pas .Ne brendesi te saj do te gjeni pishinen , loungen dhe arenen gjigande te kercimit .

 

Kalypso Club :

-Eshte clubi me I vjeter ne plazhin e Zrce’s.Eshte I vendosur ne mes te pemeve te pishes me pamje nga deti .Ky club esht rinovuar totalisht ne 2015 dhe pervecse eshte I ndertuar me se shumti me dru gjithashtu ne tem und te gjeni rehatin e sherbimit lluksoz VIP .

 

Aquarius Club :

-Eshte gjithmone ne rritje te vetvetes , gjithmone me plane te reja per dizajnin dhe menyren e te organizuarit .Eshte I njohur per organizimin e after beach party te te gjitha stileve .Brenda ketij clubi gjigand mund te gjeni privatesine tuaj duke rezervuar kabinat e mbyllura te cilat shofin gjithcka cfare ndodh ne club por jo I gjithe clubi mund te shofi kabinen .

 

Noa Club :

-Eshte prurje e re ne clubet e Zrce’s. Eshte nje nder clbet me trendi dhe eshte renditur i 14 nga top lista e 100 clubeve me te mire ne bote .Nuk ka asnji visitor qe shkon ne Zrce qe nga viti 2015 kur eshte hapur ky club . Ajo cka e ben Noa’n te vecant eshte sepse ndodhet mbi ujerat e detit Adriatik dhe nga aty mund te shikosh gjith plazhin e Zrce’s
.
novalja
.
.